JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Слава Україні!
Героям слава!
Ukrainian English Polish
Menu

Завідувач кабінету:  Вертелецька Марина Миколаївна - викладач спецдисциплін.

У ДНЗ « Гадяцьке ВПАУ» для підготовки  кваліфікованих робітників з професій «Кухар . Пекар», «Кухар . Кондитер» та  молодших спеціалістів  за  спеціальністю « Харчові технології»  значна роль відводиться кабінету ”Технології приготування їжі”.  У ньому створено всі  необхідні  умови  для якісної  підготовки професіоналів  своєї справи, сприяння  розвитку та вдосконаленню навичок майбутніх кулінарів, надання можливості учням розкрити свій потенціал та професіоналізм.

Для  досягнення даних завдань кабінет укомплектований необхідними навчальними посібниками, плакатами,  муляжами, мультимедійними засобами.

 

Завідувач лабораторією - майстер виробничого навчання 14 тарифного розряду з професії "Кухар. Кондитер" Мерефа Оксана Миколаївна.

Лабораторія для підготовки кваліфікованих працівників з професій «Кухар», «Кондитер», «Пекар» та молодших спеціалістів за спеціальністю «Харчові технології» у ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» дає змогу учням, які обрали дану професію, набути вмінь і навичок з приготування страв та кулінарних виробів, навчитися правильно здійснювати обробку продуктів, смачно готувати різноманітні страви, використовувати обладнання та інвентар.

У лабораторії обладнано 6 робочих місць, які забезпечені необхідним інвентарем для обробки продуктів та приготування страв.

Зокрема, в лабораторії є в наявності електричні плити, електричні жарові шафи, електром’ясорубки, фритюрниці, електричні міксери, блендери, мікрохвильові печі, холодильники та інше обладнання.

Крім того, зібрано велику кількість наборів інвентарю для приготування їжі.

Лабораторія забезпечена навчально-методичними матеріалами, що дають змогу покращити сприйняття учнями начального матеріалу під час проведення уроків виробничого навчання, зокрема підручниками, навчальними посібниками, наочними посібниками, роздатковим матеріалом (технологічні картки, схеми, інструкційно-технологічні картки тощо).

У лабораторії створено куточок з охорони праці, де є всі необхідні інструкції з електробезпеки, пожежної безпеки, правил і норм поведінки в лабораторії, користування вогнегасниками, інструкції з охорони праці з тем навчальної програми

 Лабораторію обладнано стендами:

  • куточок з техніки безпеки;
  • державна символіка;
  • критерії оцінювання навчальних досягнень учнів з професії.

Сторінка 1 із 3

Go to top