JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Слава Україні!
Героям слава!
Ukrainian English Polish
Menu

изображение viber 2021 12 01 10 56 22 868

У рамках проведення Міжнародної акції "16 днів проти насилля" бібліотекар училища зі здобувачами освіти організували книжкові виставки "Міжнародна акція 《16 днів проти насилля》", "СНІД - чума ХХІ століття", "23 листопада - День пам'яті жертв голодомору", "Твої права, твої обов'язки". Також організовано перегляд газетно-журнальних статей "Ні насильству в сім'ї".

Детальніше...

      25 лютого виповнюється 149 років з дня народження геніальної доньки українського народу, поетеси Лесі Українки. Її називають красою і гордістю нації, духовним вождем української інтелігенції, за незламний дух у боротьбі за волю, незалежність та свободу України.

      З нагоди річниці у нашому навчальному закладі організовані книжкові виставки в бібліотеці та  центральному навчальному корпусі.

Леся

 

23 листопада -день пам′яті жертв голодомору та політичних репресій 1932-1933 років.

Було проведено виставку з матеріалів бібліотеки.

голодомор

 

 

                                                                                                                                              

 

Книжкові виставки

еней9 вересня 2019 року відзначаємо 250–річчя від дня народження фундатора нової української літератури - Івана Петровича Котляревського. Його твори — історичний злам у розвитку української літератури, початок нового її етапу. Він перший звернувся до животворних джерел народної мови, зробив її літературною, використав багатющі скарби фольклору та етнографії свого народу. У бібліотеці ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» організована книжкова виставка «Світоч людської доброти» та обговорення поеми  І.П. Котляревського «Енеїда».

світоч

                       11 вересня  - день визволення Гадяча від німецько-фашистських загарбників.

        Полтавщина 75 років тому - протягом усього 1943 року - була однією із найгарячіших точок не лише за масштабами боїв на території колишнього СРСР, а й бойових дій всієї Другої світової війни. Так 11 вересня, коли було звільнено Гадяч, війська Степового фронту просунулися у напрямку Полтави на 5-8 км. Протягом наступних днів на 7-10 км. У цей знаменний день ми висловлюємо слова вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, складаємо шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали підіймати Україну з руїн, та згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

літопис        Організований перегляд літератури: «Визволення Гадяччини від фашистських загарбників».

        22 вересня– День партизанської  слави  вперше встановлений Указом Президента України № 1020/2001 від 30.10.2001.

        У бібліотеці ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» організована  книжкова виставка, присвячена цій даті. День партизанської слави відзначається у всіх регіонах України як данина всенародної  поваги та вшанування пам'яті усіх тих, хто під час Великої Вітчизняної війни боровся за свободу своєї країни, свого народу ,не шкодуючи ні сил, ні власного життя.

уклін

        6 жовтня- День працівників освіти – свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїми перемогами.

        Ми маємо всі підстави пишатися нашими досягненнями в освіті. Наукові здобутки викладачів училища, якісна підготовка випускників перемоги учнів на олімпіадах і конкурсах – все це свідчить про те, що освіта регіону постійно підвищує свої якісні показники, повністю забезпечує потреби громадян. У бібліотеці організована книжкова виставка «Шана  вам, працівники освіти!», присвячена цій даті.

освіта

 

        14 жовтня українці відзначають одне із найважливіших церковних свят – Покрову Пресвятої Богородиці. На цю ж дату також припадають такі значущі для України свята, як День захисника України і День українського козацтва.День захисника України – наймолодше із трьох свят, які українці відзначають 14 жовтня. 

                    204 209

        Організована книжкова виставка, яка присвячена цій даті.

зах

       

        Щорічно, 28 жовтня, увесь український народ відзначає знаменну та довгоочікувану подію - День визволення України від фашистських загарбників.

            памятник      група

        30 жовтня в ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» в гуртожитку училища бібліотекарем спільно з вихователями та учнями було проведено  тематичний вечір «Славетному подвигу немає забуття». Також організована книжкова виставка «Подвиг героїв безсмертний» та перегляд фільму, присвячений цій даті.

подвиг

                  подвал  маг

                  рой  піс

9 листопада- День Української писемності та мови в бібліотеці організована книжкова виставка: «Наша мова калинова»

мова

Бібліотекар: Рой В. П.

     

 

«Людина, для якої книжка вже в дитинстві

стала такою необхідною, як скрипка для

музиканта, як пензель для  художника, ніколи

не відчує себе обділеною і спустошеною…»

В. О. Сухомлинський

      Розташована  бібліотека в гуртожитку навчального закладу, працює згідно з графіком та планом  роботи затвердженими  заступником директора з виховної роботи. План роботи бібліотеки є складовою частиною загального  плану роботи навчального закладу. В бібліотеці розміщений інтернет - клуб з сучасними комп’ютерами, їх 6, принтер, сканер. Фонд бібліотеки розташований згідно вимог, раціонально розміщений, що відповідає змісту навчання, виховним і інформаційним потребам. Формуляри  читачів складені в алфавітному порядку із зазначенням номерів груп. Окремо  зберігаються  формуляри викладачів, майстрів, інших працівників.

Фонд бібліотеки

Загальний фонд -25067

Навчальна література загальноосвітнього циклу -1796

Література профтехциклу - 3004

Методична література -1522

Художня література – 11663

Науково –популярна – 2450

Словниково- довідкова -167

Література іншого характеру – 4465

Бібліотекар:  Рой Віра Петрівна

лрпге

Наша бібліотека

 imgonline com ua Resize 0Zu6tOb1PUj

Читальний зал                            

imgonline com ua Resize W50YNQLyWgroEjP

Книгосховище 

рлглиа

Інтернет -клуб

 

НОВИНИ БІБЛІОТЕКИ

22 СІЧНЯ 2019р. – ВЕЛИКЕ ДЕРЖАВНЕ СВЯТО – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

     Бібліотекар спільно з  вихователями  і учнями  підготували і провели  вечір: «Суверенна моя Україна»,  організовано  книжкову виставку: «Велич України в її Соборності»

     Урочисто прибраний зал:  державні  символи України, книжкова виставка,      (Цитата Лесі  Храпливої- Щур):

…Вийшли люди на майдан Софії,

Де колись лунала княжа слава.

Хтось сказав: "Сповнились ваші мрії!   

Україна вільна вже Держава!"

 омлоц imgonline com ua Resize PBAPGya7uZsO7qQ 

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування  учасників бойових дій на території інших держав. Афганська війна – це не тільки трагедія. Це ще доблесть і мужність людей, які побували в епіцентрі кривавого конфлікту, а також – застереження на майбутнє.

8 лютого2019р. у бібліотеці навчального закладу оформлено книжкову виставку – реквієм «Афганістан – осколки пам’яті». До уваги відвідувачів бібліотеки представлено книги про війну в Афганістані, фотографії учасників бойових дій – наших земляків, що загинули на Афганській землі.

 одиощгп сінквао 

Цього ж дня проведено виховну годину біля картини „Гірка пам’ять” художниці Баринової-Кулеби, на якій зображені колишні наші учні, що загинули, виконуючи інтернаціональний обов’язок в Афганістані.

рлал

 

 

 До річниці вшанування Героїв Небесної Сотні у лютому 2019 року організована книжкова виставка: «Небесна Сотня: герої, які змінили хід історії України». 

Уже більше року Україна живе іншим життям, іншими цінностями після тих подій, які розділили історію нашої країни на «до» і «після». Близько двох тисяч осіб вийшло на Майдан Незалежності з акцією протесту після оприлюднення урядом Азарова рішення щодо призупинення процесу підготовки до підписання угоди про асоціацію України з ЄС.

     У лютому 2019р.  у бібліотеці закладу освіти організовано такі книжкові виставки:

- «Нам не забути славу Крутів». Україна пам’ятає! Світ визнає!

- До Міжнародного Дня пам’яті жертв Голокосту;

- «Коштовний скарб народу», (до міжнародного Дня рідної мови);

- «Живи Тарасе в славі віковій», (до 205 річниці від Дня народження Т. Г. Шевченка.

 

 

 

 

опдг

 

 

ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

 

В серцях людських не вмерли Крути,
Вони проклали у майбутнє шлях,
Щоб гордо майорів навіки 

Жовто-блакитний України стяг.
Було їх триста, тільки триста
Героїв - українських соколят.

                Марія Коломий

Сторінка 1 із 2

Go to top