JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Слава Україні!
Героям слава!
Ukrainian English Polish
Menu

Систематично у навчальному закладі проводиться виробниче навчання на новітній техніці, зокрема й закордонного виробництва.

imgonline com ua Resize YrO0JZ6uRee8Dd

 imgonline com ua Resize NduhLmEb0be

 imgonline com ua Resize t2cKeUXYxTtnQsX

Дана техніка привітно надається нашими партнерами - замовниками кадрів.

Бондаренко В.М. - заступник директора (НВР)

3д

Брати участь у різних конкурсах і перемагати! Скажете це не реально? А от і ні!  Адміністрація та студентський колектив Гадяцького ВПАУ це  підтвердять. Нещодавно вони підготували проект, подали його на конкурс «STEM-освіта України» і перемогли! Дякуючи перемозі, технічна база училища поповнилась сучасними моноблоками (комп’ютерами) і…3D-принтером. Як і для чого його використовують, нам розповідав Юрій Войник, викладач спеціальних дисциплін ВПАУ.

 Це «чудо» техніки в училищі з’явилось зовсім недавно – у листопаді минулого року. Тому поки викладач разом із студентами потроху розбирається з його роботою, вивчає програми, пробує друкувати елементарні деталі.

«Вчимося на ньому працювати разом із студентами-механіками вищої школи (4-5 курс)

Можна сказати, що 3D-принтер – це звичайний принтер, який просто друкує тривимірну модель замість креслень на папері. От наприклад, спочатку ми проходимо курс лекцій, потім практичні зайняття, потім курсовий проект, який студенти креслять на папері, а розрахунки вносять у комп’ютерну програму і далі роздруковують деталь на принтері. Тобто ця новітня техніка дає змогу реалізовувати власні ідеї та проекти на практиці. Тепер студенти можуть отримати інженерні навики. Це величезний плюс для усіх!» – розповідає викладач.

Перше, що створили в училищі за допомогою принтера, – це цифри. Їх робили для того, щоб, як кажуть, «набити руку». Вже потім, коли трохи призвичаїлись до приладу, почали робити складніші деталі. Наприклад, спеціально до нашого візиту студенти запроектували і надрукували шестірню.

до 3D

До речі, як стало зрозуміло із розмови з викладачем, роздруковані на принтері деталі – не просто «модель», їх можна використовувати за прямим призначенням. Наприклад, у побутовій техніці є багато деталей, зроблених із пластику. Такі ж деталі можна створити за допомогою принтера – достатньо ввести у програму розміри і роздрукувати.  А ще, кажуть, що така деталь буде коштувати набагато дешевше, ніж придбана у магазині. 

Виявляється, що у навчальний курс ВПАУ не входить робота із 3D-принтером. Проте і не заборонена, а навпаки, вважається  позитивним  розвитком.  Тому навчальні заклади подібного профілю приємно вражені, що Гадяцьке училище тримає першість по впровадженню сучасних технологій. І поки студенти із викладачем лише вчаться працювати із принтером, залишаються після занять, вчать спеціальні програми, слава про нього уже розлетілась містом. Навіть приводять на екскурсії школярів, щоб показати єдиний у Гадячі 3D-принтер.

Інтернет-видання "Базар Медіа в Україні"

14 грудня, в День відкритих дверей, до ДНЗ "Гадяцьке ВПАУ" завітали учні 10-11 класів з Гадяцької спеціалізованої школи. І-ІІІ ступенів №3 та Гадяцької спеціалізованої школи. І-ІІІ ступенів №4. Цей захід був проведений спільно з Гадяцьким районним центром зайнятості. В рамках програми професійної орієнтації учнівської молоді були проведені бесіди та екскурсії, спрямовані на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей.
Але чомусь, на превеликий жаль, адміністрація шкіл не дозволяє учням 9 класів відвідувати подібні заходи. Хоча право на здобуття інформації має кожен.
 
imgonline com ua Resize 4f38m60RChoemt2          imgonline com ua Resize cwgS3deJfeLi1J5
 
 
imgonline com ua Resize m68FLWiFdwyCYd8T          imgonline com ua Resize dVrRccFkvRfQc7
 
 
imgonline com ua Resize eLkPWUxz6Sx0e          imgonline com ua Resize H9qQH6vPcaccX7
 
 
imgonline com ua Resize i3cmyVH87RQeMb          imgonline com ua Resize jLU6XRHFzNGbJ
 
 
imgonline com ua Resize KT5TpetStYn1pm          imgonline com ua Resize MrsY8b5J3QE
 
 
imgonline com ua Resize qf1rB5STBQXHyWvZ          imgonline com ua Resize Ra3coIKCHx
 
 
imgonline com ua Resize vLUZc1AitQ          imgonline com ua Resize yIWc8hQ7WHQh

Заслужений працівник освіти України, директор ДНЗ "Гадяцьке вище професійне аграрне училище" Мигаль О. М. був учасником делегації Полтавської області, що відвідала Коледж імені Іонна Павла ІІ в м. Пакость (Республіка Польща). Це коледж дуальної освіти, який дає можливість кращим учням навчатися в країнах Євросоюзу, що покращить їх матеріальне становище, духовний та загальний розвиток.

п   

   
imgonline com ua Resize WnfEhyNkZ2XcpP 1           п3 1            п4 1

05.10.2018 року розпочали навчання в Коледжі імені Іонна Павла ІІ наші кращі учні. Бажаємо їм успіху!

 43951515 329301420955370 8041912561920114688 n    imgonline com ua Compressed kNtnNxL2UrfQ9oD

 

Першокурсники трактористи-машиністи с/г виробництва не гають час дарма, а вже з перших днів приступили до оволодіння професією.

 imgonline com ua Compressed uIopX9BuAd

Сторінка 1 із 2

Go to top