JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Слава Україні!
Героям слава!
Ukrainian English Polish
Menu

«А щоб людському роду переводуpro nas

Не сталося в баюрах забуття,

Ти слово «Пам’ять» в генетичнім коді

Закарбував.

І тим почав життя.

У слові, що, мов дзеркало пророче,

Тебе повторить з ніг до голови,

І вже від нього не сховаєш очі

Ні за гербом, ні за стеблом трави».

З поеми «У дзеркалі слова»

Майбутнє має лише той народ, який пам’ятає своє минуле і шанує сучасне. Найкращим вшануванням із споконвіків було слово. Шануймо свою історію!

Б. Олійник.

У житті кожної людини, будівлі, установи, закладу, нації є події, які визначають її місце в світовому просторі та шляхи подальшого розвитку.

Історичні віхи Державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» насичені й різноманітні, його минуле і сьогодення – це яскравий приклад служіння потребам суспільства, сприяння розвитку народного господарства, освіти в Україні.2

Як свідчать найновіші історичні дані, саме 28 лютого 1911 року у м. Гадячі, по Полтавському шляху (нині вул. Полтавська, 88) повітовим земством, згідно з наказом міністра торгівлі і промисловості, було відкрито сільськогосподарську ремісничу майстерню. В цьому ж році відбувся і перший випуск п’ятьох учнів, що закінчили столярне відділення.

Згодом майстерня зазнала ряд реорганізацій. Відомо, що у 1954 році на базі машинно-тракторної станції відкрилося Гадяцьке училище механізації сільського господарства №7. Згодом навчальний заклад було перейменовано в сільське професійно-технічне училище № 7, а в 1984 році – середнє професійно-технічне училище № 47.

Поступово розширювалася матеріально-технічна база, будувалися нові корпуси. Завдяки зусиллям і творчій праці всього колективу створювався та примножувався авторитет і сучасний імідж училища.

У 2002 році Гадяцьке ПТУ № 47, як одне з кращих в області, було реорганізовано в професійний аграрний ліцей.

pro nas1

Яскравою, доленосною подією стало те, що у 2013 році навчальний заклад отримав ліцензію на підготовку молодших спеціалістів і статус ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище».

Нелегкими були роки становлення навчального закладу, але сьогодні училище потужно і впевнено крокує серед престижних ПТНЗ України. ДНЗ     «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» ввійшло в число шести найкращих училищ сільськогосподарського профілю та в сотню найкращих ПТНЗ України.

 

DSC 0432 DSC 0279

Наш навчальний заклад має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку на майбутнє. Впевненість у завтрашньому дні ґрунтується на високому професіоналізмі всього колективу. Здоровий дух у ньому сформувався завдяки мудрій і розважливій політиці його керівників.

Сьогодні ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» очолює умілий організатор, прекрасний фахівець Олександр Миколайович Мигаль, який дбає про престиж навчального закладу, зберігає і примножує його традиції, за що його поважають колеги та учні. Головний метод управління Олександра Миколайовича як директора – особистий приклад. Він інтелігентна, мудра людина, керівник, який випереджує час, тому з впевненістю можна стверджувати, що Олександр Миколайович – директор третього тисячоліття.

Досвід роботи, вольові якості керівництва, знання, нетрадиційний підхід до вирішення особливо гострих проблем дали змогу училищу зайняти чільне місце у системі освіти України.

Завдяки ініціативі та наполегливості, творчому підходу до своєї роботи і згуртованості трудового колективу ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ», долаючи труднощі і перешкоди сьогодення, вдалося досягнути високих успіхів у зміцненні матеріально-технічної бази. Учні навчаються у затишних, гарно обладнаних кабінетах.

Всі навчальні аудиторії мають сучасне комп’ютерне обладнання, мультимедійні проектори, крім того, створено сучасні комп’ютерні комплекси. Це дає можливість ефективніше проводити уроки, раціонально використовувати час, ілюструвати навчальний матеріал. То ж учні мають усе для того, щоб в повному обсязі, цікавій та доступній формі отримувати необхідні знання.

Теоретичний матеріал вихованці училища успішно закріплюють на практичних заняттях. Для цього в навчальному закладі створена така виробнича база, якою не кожен заклад профтехосвіти може похвалитися. До послуг учнів 310 га землі, навчальний полігон, який зусиллями працівників та учнів оснащений сучасним навчальним майданчиком для підготовки водіїв, кранівників та трактористів, сучасні лабораторії. Автотранспортний парк налічує 15 автомобілів, 14 тракторів,3 комбайни, 3крани, 4бульдозери, 2екскаватори і понад сорок одиниць сільськогосподарської техніки. За останні роки вдалося оновити автомобільний парк, придбати станцію технічного обслуговування, парко-гаражне обладнання.

Для кращої професійної підготовки наших вихованців у навчальному закладі використовують досвід розвинутих країн світу, особливу увагу приділяють співпраці училища із підприємствами району на принципах спільності інтересів соціального партнерства в умовах кластеру. Завдяки підтримці провідних підприємств району, учні із задоволенням та захопленням   удосконалюють практичні навички на сучасному обладнанні і потужній техніці, яка відповідає європейським стандартам.

У навчальному закладі є всі можливості для того, щоб учням було по-домашньому затишно і комфортно, а наші випускники стали висококваліфікованими робітниками.

Насичене і цікаве життя у стінах училища триває і після закінчення уроків. Адже виховна і позакласна робота вирізняється сучасністю, динамічністю і багатогранністю. Молодь залюбки відвідує предметні гуртки, художньо-прикладного мистецтва, народної хореографії, сучасно-бальної хореографії, вокальний, вокально-інструментальний.

Гордістю училища є хореографічний колектив «Арабеск», майстерність і професіоналізм якого відзначений престижними нагородами різного рівня - від міського до міжнародного. Два роки поспіль колектив отримував диплом лауреата ІІ-го ступеня в обласному конкурсі художньої самодіяльності,   посів третє місце у V-му міжнародному фестивалі сучасного танцю АRТ «Bomb», а у 2013 році став бронзовим призером на міжнародному фестивалі сучасного танцю "Mega – polis".

Пам’ятаючи загальновідому істину «В здоровому тілі - здоровий дух», викладачі фізичного виховання активно пропагують здоровий спосіб життя і прищеплюють любов до спорту.   І для цього в училищі є всі умови: один з найкращих в районі спортивний зал, сучасно обладнані атлетичний і тенісний зали, два спортивних майданчики.

Нині в училищі сформований висококваліфікований колектив однодумців, які прагнуть до спільної мети, уміють узгодити своє «я» із загальним «ми», де кожний є повноправним членом великої училищної родини, несе за неї відповідальність і пишається нею.

У стінах навчального закладу учні отримують ґрунтовні, глибокі і міцні знання, які дають можливість не тільки брати участь та здобувати призові місця у різноманітних конкурсах, олімпіадах, змаганнях, наповнюючи скарбницю успіхів усього колективу, а й підготуватися до дорослого професійного життя.

У кожній роботі важливий результат. Це істина, яка давно відома. Результатом педагогічної діяльності є випускники, які стали достойними особистостями, знайшли своє покликання і потрібні суспільству.

За роки існування училища отримали путівку в життя понад 30 тис. вихованців. У більшості з них склалася доля: вони створили міцні родини, стали висококваліфікованими спеціалістами, успішними людьми. Віриться, що у їхньому успіхові є частка нашої праці, наших знань і нашої душі. Особливо ми пишаємося випускниками-орденоносцями Погрібним В.Ф., Дунаєм О.П., Чайкою І.М..

Дванадцять наших учнів нагороджені медалями за освоєння цілини. Багато колишніх випускників закінчили вищі навчальні заклади, посіли керівні посади. Серед них Є.І. Гончаров – директор ЗАТ Гадяцький вентиляторний завод «Горизонт», О.В. Семеренко був начальником Відділу ДАІ Гадяцького РВ УМВС України в полтавській обл., П.В. Дяченко – директор ДП «Гадячсир», В.А Підлісний - начальник Яблунівського цеху з видобутку нафти, газу і конденсату, Г.В.Дядечко -директор Гадяцького «Метангазавто», Д.М. Мотрич - керівник ПП «Новатор-Агро» і багато інших.

Свідченням високої оцінки праці педагогічного колективу ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» є те, що колишні його випускники вирішили повернутися у стіни навчального закладу уже в якості працівників. І сьогодні вони з наснагою трудяться, готують висококваліфікованих робітників, прививають любов до обраної професії.

Незважаючи на складні економічні і політичні умови, наш колектив тримає високу планку і займає чільне місце серед професійно-технічних закладів України. Завдяки високому професіоналізму, мудрості, досвіду і відданості своїй справі всього колективу, навчально-виховний процес   проходить злагоджено і творчо. Всі ми сповнені кращих сподівань, впевнено йдемо до спільної мети: підвищення престижу робітничих професій, навчання і виховання всебічно розвиненої, високоморальної особистості.

Документи, які підтверджують достовірність дати заснування навчального закладу, додаються.

1   3
 4  
Go to top