JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Слава Україні!
Героям слава!
Ukrainian English Polish
Menu

 

     19.02.2020 року у ККЗ «Дружба» відбувся Звіт художньої самодіяльності творчих колективів ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище», який проводиться з метою активізації та розвитку самодіяльної творчості здобувачів освіти, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків.

 

     Завданнями огляду-конкурсу є: демонстрація творчих досягнень художньої самодіяльності, підвищення ідейно-художнього рівня самодіяльного мистецтва, збагачення репертуару творами драматургії, музики, хореографії тощо; виховання в учнівської  молоді високих моральних якостей засобами мистецтва; підвищення виконавчої майстерності учасників; подальший розвиток жанрового розмаїття художніх програм.

     У різножанровій програмі було представлено 20 номерів у вокальному, інструментальному, хореографічному, фольклорному та літературно-мистецькому жанрах. Учасники конкурсу викладалися на повну силу, даруючи свої вміння, хороший настрій та позитивні емоції глядачам. Взамін отримуючи бурхливі оплески, щирий сміх та навіть окрики : «Браво!».

     З усього різноманіття самодіяльних номерів відібрано 10 найкращих, які будуть представляти наш навчальний заклад на Обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності серед учнів та працівників професійно-технічних навчальних закладів у м. Полтава. Цей вибір був не з легких. Адже кожен номер це вияв креативності, таланту та часточка душі кожного з учасників.

    Дякуємо керівникам гуртків: Ляшенко Аллі Вікторівні, Посенку Віктору Михайловичу, Казмерчуку Олегу Петровичу, та заступнику директора з навчально-виховної роботи Бутенку Юрію Олександровичу за підготовку цікавих та майстерно виконаних номерів. А всім учасникам бажаємо творчих злетів та перемог у майбутніх конкурсах.

звіт самод.4 звіт самод.2

звіт самод.5 звіт.самод.1 

звіт самод.3 звіт самод.7 

звіт самод.6 звіт самод.8 

звіт самод.9 звіт самод.10

                             звіт самод.11 звіт самод.12 

                             звіт самод.13 звіт самод.14

 

 

І пам'ять ожива вогнем пекучих ран,

 ніколи не забути нам тебе, Афганістан…

     Тридцять один рік минув від пам’ятної  дати 15.02.1989 року, коли територію Афганістану залишив останній військовий колишнього Радянського Союзу.  Не одним сивим пасмом позначені ці 10 кривавих років. Посивіли передчасно юні наречені і молоді дружини, чекання вибілило скроні батьків і коси матерів, назавжди сивина осіла на молодих чубах воїнів-інтернаціоналістів. 

     Щороку 15 лютого працівники та учні ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ»  вшановують пам'ять тих, хто пройшовши кривавими афганськими дорогами, повернувся до рідного дому, і тих, хто не дожив, не доспівав, не докохав….

     У цій кровопролитній війні загинули вісім наших  земляків, гадячан, яким назавжди буде по 19 - 20 років.  Сім із них, крім командира Олександра Полуношного, навчалися у нашому закладі освіти «Гадяцьке вище професійне аграрне училище».

     Пам'ять про них назавжди буде жити в наших серцях, а їхні постаті, зображені на  картині «Гірка пам'ять», яка  знаходиться в музеї бойової слави воїнів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) училища, буде нагадувати прийдешньому поколінню про невмирущий подвиг інтернаціоналістів.

      На честь пам’яті та вшанування загиблих земляків і всіх воїнів-інтернаціоналістів, щороку за традицією у ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» організовуються турніри із різних видів спорту. У цьому році відбулися змагання з волейболу, баскетболу та футзалу. Організатори заходу - директор Мигаль О. М., заступник директора з виховної роботи Бутенко Ю. О., керівник фізичного виховання Боряк М. А. та Гадяцька районна і Гадяцька міська організації ветеранів афганістану (воїнів – інтернаціоналістів).

     На захід були запрошені почесні гості: виконуючий обов’язки голови Гадяцької районної держадміністрації Бондаренко С. М., голова Гадяцької районної організації ветеранів Афганістану Фісун М. М., голови Гадяцької міської організації ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Ясько І. В., учасники бойових дій, воїни–інтернаціоналісти Ревегук Федір Іванович, Олексенко Борис Анатолійович, Крупський Олександр Анатолійович.

      Почесні гості вкотре згадали і розповіли про лихоліття афганської війни, про трагічні наслідки військового протистояння, про воїнів – земляків, які показали воїнську доблесть, зберегли честь, виконуючи свій військовий обов’язок та відданість  Вітчизні. Наголосили на тому, що будь яка війна це кров солдатів і офіцерів, сльози їх матерів, дружин і дітей. Побажали юнакам зростати мужніми, бути сильними, розумними, стійкими, витривалими до труднощів, загартованими. Щоб завжди були хоробрі, чесні, зростали в міцній дружбі і надзвичайно відповідальними. Щоб був притаманний патріотизм до рідної землі, любов до рідного краю. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів.

      Всі гості бажали присутнім віри в світле майбутнє, кріпкого здоров’я, чистого неба злагоди і миру в Україні та світі.

     Директор Олександр Миколайович також проінформував в своїй промові, що в ті роки більше 90% юнаків училища, які були призвані на службу, виконували інтернаціональний обов’язок у Республіці Афганістан тому, що  дякуючи умовам навчання у нас, наші юнаки були готові, як ніхто і фізично, і технічно, і морально. Після запрошення директора та воїнів – інтернаціоналістів всі учасники змагань відвідали музей бойової слави та отримали достовірну інформацію й незабутні враження про війну в Афганістані.

     Учасниками спортивних заходів у цьому році були 7 навчальних закладів м. Гадяча та с. Сергіївки. У безкомпромісній, справедливій боротьбі юнаки вибороли наступні результати: у змаганні з волейболу - ІІІ місце  команда с. Сергіївки, ІІ місце – команда № 2 ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ», І місце – команда №1 ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ». Кращим гравцем турніру визнаний Крат Вадим – капітан команди №1.

     Змагання з баскетболу закінчилися такими результатами: ІІІ місце здобула команда Гадяцького ліцею-інтернату, ІІ місце – команда №1 ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ», І місце – команда № 2 ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ». Кращим гравцем турніру визнаний Худяк Артем – гравець команди ліцею-інтернату.

     У змаганнях з футзалу  ІІІ місце – здобула команда Гадяцької середньої школи І-ІІІ ступенів №2, ІІ місце – команда Гадяцького ліцею - інтернату, І місце – команда ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ». Кращим гравцем турніру визнаний Козуб Владислав – гравець команди ліцею-інтернату. Команди-переможці кожного турніру нагороджені кубками, дипломами, а всіх гравців-переможців та призерів нагороджено грамотами.

     Такі спортивні заходи – шлях до зміцнення здоров’я, інтелектуального й духовного збагачення молоді, удосконалення морально-вольових та фізичних якостей, виховання почуття колективної відповідальності, взаємодопомоги, взаємовиручки, відданості, сконцентрованості уваги, що у майбутньому, допоможе бути готовим до служби у Збройних Силах України та сприятиме виробленню активної життєвої та громадської позиції.                 

        Сьогодні, схиляючи голови перед вічною пам'яттю воїнів-інтернаціоналістів, учні усіх закладу освіти м. Гадяча отримали свій черговий урок мужності. Сподіваємося, що даний захід не залишив байдужим жодного з них і посіяв у душах молоді ті зерна, які проростають паростками патріотизму, гідності і любові до своєї Батьківщини. А гірка пам'ять про тих, хто віддав своє життя, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок – перейде до їх дітей, внуків і правнуків.

афган16 афган2

афган3  афган4

афган8 афган19

афган9 афган10

афган14   афган15

афган12     афган13

афган18 афган5

                                                                 Керівник фізичного виховання    Микола БОРЯК

      У вівторок 11.02.2020 року в ході тижня предмета відбувся позакласний захід професійного спрямування з теми:" Сучасне устаткування закладів ресторанного господарства", який провела викладач спецдисциплін Вертелецька М. М.

 

в.година1            в.година

                                                 в.година3

             Ми живемо в епоху величезного впливу науково-технічного прогресу практично на всі сфери людської діяльності. Ледве встигають появитись нові технології, як вони стають застарілими, і їх замінюють ще новіші. Тому, щоб бути конкурентоздатним у своїй галузі, кожний фахівець повинен досконало володіти сучасними інформаційними та комунікативними технологіями. Одним з важливих засобів зацікавлення здобувачів навчанням є проведення різного роду змагань.

           11 листопада 2019 року 24 здобувача ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ»  взяли  участь у Міжнародному  конкурсі  з інформатики та комп’ютерної грамотності  «Бобер 2019» на чолі координатора конкурсу «Бобер» Кириченко Наталії Миколаївни.

         боб1 боб2 

         боб3  боб4

         боб5  боб6 

         боб7   боб8

Викладач спецдисциплін Кириченко Н. М.

    «Народ, що не усвідомлює значення рідної мови для свого вищого духовного життя і сам її покидає й відрікається, виконує над собою самовбивство»           (Шафраник).

    Найперша і найголовніша ознака індивідуальності людини – це його мова. У ній мудрість і пам’ять тисячоліть. У ній щирість, радощі й печаль народу, його труд і піт, кров і сміх.

     Напередодні Дня української писемності та мови працівники та учні навчального закладу долучилися  до традиційної акції “Всеукраїнський радіодиктант національної єдності“.
     Пам’ятаймо нашу історію, бережімо рідну мову, яка є одна з найдавніших, найрозвиненіших  і наймелодійніших у світі, і не забуваймо, що ми творці сьогодення та майбутнього!

             д1     д3 

д2    д4

Викладач Зорило Н. М.

 

Сторінка 1 із 10

Дочірні категорії

Go to top