JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Слава Україні!
Героям слава!
Ukrainian English Polish
Menu

 

Завідувач лабораторією - майстер виробничого навчання 14 тарифного розряду з професії "Кухар. Кондитер" Мерефа Оксана Миколаївна.

Лабораторія для підготовки кваліфікованих працівників з професій «Кухар», «Кондитер», «Пекар» та молодших спеціалістів за спеціальністю «Харчові технології» у ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» дає змогу учням, які обрали дану професію, набути вмінь і навичок з приготування страв та кулінарних виробів, навчитися правильно здійснювати обробку продуктів, смачно готувати різноманітні страви, використовувати обладнання та інвентар.

У лабораторії обладнано 6 робочих місць, які забезпечені необхідним інвентарем для обробки продуктів та приготування страв.

Зокрема, в лабораторії є в наявності електричні плити, електричні жарові шафи, електром’ясорубки, фритюрниці, електричні міксери, блендери, мікрохвильові печі, холодильники та інше обладнання.

Крім того, зібрано велику кількість наборів інвентарю для приготування їжі.

Лабораторія забезпечена навчально-методичними матеріалами, що дають змогу покращити сприйняття учнями начального матеріалу під час проведення уроків виробничого навчання, зокрема підручниками, навчальними посібниками, наочними посібниками, роздатковим матеріалом (технологічні картки, схеми, інструкційно-технологічні картки тощо).

У лабораторії створено куточок з охорони праці, де є всі необхідні інструкції з електробезпеки, пожежної безпеки, правил і норм поведінки в лабораторії, користування вогнегасниками, інструкції з охорони праці з тем навчальної програми

 Лабораторію обладнано стендами:

  • куточок з техніки безпеки;
  • державна символіка;
  • критерії оцінювання навчальних досягнень учнів з професії.
Go to top