JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Слава Україні!
Героям слава!
Ukrainian English Polish
Menu

Завідувач кабінету: Різніченко Руслан Анатолійович - викладач спецдисциплін, спеціаліст І категорії.

Із збільшенням потоку транспортних засобів на дорогах країни все актуальнішою стає проблема безпеки дорожнього руху. Життя доводить, що з трьох ланок системи водій - автомобіль - дорога основною є перша, тобто водій.

У ДНЗ « Гадяцьке ВПАУ» для підготовки водіїв транспортних засобів значна роль відводиться кабінету ”Правила та безпека дорожнього руху”. Завдання кабінету: створити всі необхідні умови для якісного вивчення правил і безпеки дорожнього руху, сприяти вмінню майбутніх водіїв аналізувати дорожню ситуацію і приймати самостійні рішення з безпечного керування транспортними засобами.

Для успішної реалізації поставлених завдань кабінет укомплектований необхідним навчальним обладнанням та посібниками, навчальними плакатами, стендами, мультимедійними засобами і магнітною дошкою для вивчення дорожньої розмітки.

Завідуючим кабінетом викладачем Різніченком Р. А. розроблені картки-завдання для перевірки знань учнів з окремих тем та комплексні картки з усіх тем ”Правил дорожнього руху”.

В кабінеті встановлені діючий електрифікований контрольно-тренувальний макет міста по проїзду всіх можливих перехресть та ділянок проїзних частин, а також діючі моделі світлофорів та комп'ютерний комплекс.

Учні навчального закладу мають всі можливості для повноцінного, максимально наближеного до реального життя, вивчення правил та безпеки дорожнього руху.

Go to top