JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Слава Україні!
Героям слава!
Ukrainian English Polish
Menu

Завідувач кабінету: Кириченко Наталія Миколаївна, викладач спецдисциплін, спеціаліст ІІ категорії.

Занадто багато тривожних подій відбулося за останні роки у нашій країні, однак єдність народу в черговий раз довела торжество правди і добра над злом, яке не може перемогти гордий український дух, залишений у спадок славними предками.

Тому у 2014 році у навчальному закладі було створено кабінет «Військово-патріотичного виховання». Він оснащений стендами та експонатами, які розповідають про історію здобуття незалежності нашої країни та про перші кроки до її свободи. 

У кабінеті представленні елементи зброї і військового захисту бійців: гільзи різних калібрів, міни, броне жилет, каски та інше.

Також є відеофільми: «АТО», «Вічна пам'ять загиблим на сході України», «Афганістан», «Чорний тюльпан», «Вічна пам'ять В.Крупському».

Представлений  ще є один цікавий стенд - «АФГАНІСТАН 1979-1989». Особливо уваги заслуговує стенд  «Експонати з минулого».

Для демонстрації фільмів, відео, презентацій в кабінеті є мультимедійний проектор з комп’ютером, які допомагають проводити різні військово-патріотичні заходи, а саме:

  • «Україна – це я,

Україна – це ти,

Україна – це ми!»

  • «Україна - єдина країна»;
  • «Гендерна політика в Україні»
  • Зустрічі з ветеранами Афганістану
  • Вічна пам'ять В.Крупському»
Go to top