JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Слава Україні!
Героям слава!
Ukrainian English Polish
Menu

Завідувач кабінетом: Різніченко Алла Михайлівна - викладач іноземної мови та зарубіжної літератури, спеціаліст І категорії, старший викладач.

Нещодавно в ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» розпочав діяти новий кабінет англійської мови. Інтер’єр приміщення передає атмосферу Британії. Він є організуючим центром навчальної роботи з учнями, місцем зосередження навчального матеріалу, посібників, дидактичного матеріалу, технічних засобів, наукової та методичної літератури. Сучасний кабінет іноземної мови – важлива складова позитивного іміджу вчителя. Тому успішність роботи педагога значною мірою залежить від його організації. Кабінет оснащено мультимедійним комплексом. В ньому знаходяться дидактичні, роздаткові, додаткові та методичні матеріали, необхідні для уроків іноземної мови. Є стенди, на яких висвітлюється основна цікава інформація для учнів. Кабінет англійської мови – це творча лабораторія вчителя, у якому підвищується мотивація учнів щодо вивчення іноземної мови. Він просторий, освітлений, затишний. Ефективність процесу навчання підвищується завдяки системному використанню аудіо- та відеоматеріалів. Робота з різними навчальними програмами дозволяє не тільки тренувати пам’ять, але і значно підвищувати рівень володіння англійською мовою. У кабінеті наявна бібліотечка, що формується з книг для позакласного читання, словників, довідників з граматики та лексики. В кабінеті зібрані дидактичні матеріали для підготовки до олімпіад, ДПА та ЗНО. Також на період вивчення певної теми зберігається демонстраційний матеріал (картки, таблиці), наочність (папки з вивчення окремих тем), граматичні плакати тощо.

Головним завданням кабінету іноземної мови є організація освітньо-виховної, методичної та науково-пошукової роботи учнів.

Правильна організація роботи кабінету сприяє комплексному використанню видів навчального обладнання. А використання сучасних педагогічних засобів навчання розкриває перед учнями великі можливості.

Наявність добре обладнаного навчального кабінету сприяє підвищенню ефективності праці вчителя та учня, рівня навчальних досягнень учнів; прищепленню інтересів учнів до навчального предмета.

Go to top