JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Слава Україні!
Героям слава!
Ukrainian English Polish
Menu

Завідувач кабінету: Бондареннко Тетяна Анатоліївна - викладач фізики, математики, астрономії, спеціаліст вищої категорії, викладач-метедост.

Фізика – це не стільки набір формул та визначень, а, головне, – це спосіб мислення, можливість ставити задачі та осмислювати шлях досягнення бажаного результату.

Метою створення кабінету фізики у ДНЗ “Гадяцьке ВПАУ” було забезпечення оптимальних умов для організації навчально-виховного процесу та реалізації завдань відповідно до Державного стандарту базової і повної середньої освіти, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

Завданням функціонування кабінету фізики є створення передумов для:

  • організації індивідуального та диференційованого навчання;
  • забезпечення в училищі профільного і поглибленого навчання;
  • організації роботи фізичного гуртка та факультативу з фізики;
  • проведення засідань методичної комісії природничо-математичних предметів;
  • індивідуальної підготовки викладача фізики до занять, підвищення його науково-методичного рівня.

У кабінеті є державна символіка: державний герб, гімн, прапор.

Встановлено та використовується мультимедійна апаратура: комп’ютер, проектор, екран, аудіоапаратура для озвучування, принтер.

Кабінет оснащений навчально-методичними посібниками, збірниками документів, різноманітними довідниками, основними і додатковими підручниками, електронними підручниками, довідковою літературою, науковими та методичними виданнями,  сценаріями позакласних заходів, роздатковим матеріалом тощо.

У кабінеті фізики в наявності наочні посібники, виготовлені типографським способом: таблиці, схеми, діаграми, відеотека, інформація на електронних носіях, а також не фабричні наочні матеріали: матеріали, зібрані чи виготовлені викладачем та учнями, тематичні стенди, поурочні папки, папки “На допомогу учневі”, папки із інструкціями для лабораторних робіт, папки “Тематичне оцінювання”, картки-завдання, фізичні диктанти. Прилади для проведення фізичних експериментів та лабораторних робіт зберігаються у шафі в кабінеті фізики та лаборантській. У кабінеті є спеціально обладнані місця для проведення лабораторних робіт.

У наявності методичне забезпечення навчального процесу: необхідна навчальна документація, роздатковий матеріал, напрацювання для проведення тематичного оцінювання, інформація про критерії оцінювання навчальних досягнень учнів, електронні носії, таблиці, плакати, література тощо.

Завідувачем та радою кабінету систематично поповнюється і удосконалюється навчально-матеріальна база кабінету.

У 2013 році за результатами “Огляду-конкурсу кабінетів фізики серед ПТНЗ Полтавської області” кабінет фізики ДНЗ “Гадяцьке ВПАУ” посів І місце. На базі кабінету проводилися обласні семінари серед викладачів фізики та математики, досвід роботи завідувача кабінетом Бондаренко Т.А. неодноразово вивчався на рівні області. (Бондаренко Т.А. – відмінник освіти України, є лауреатом Полтавської обласної премії ім. А.С. Макаренка за перемогу в номінації “Професійно-технічні заклади”, переможцем обласного конкурсу “Викладач року” 2005 серед викладачів ПТНЗ” та має інші відзнаки і нагороди).

Go to top