JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Слава Україні!
Героям слава!
Ukrainian English Polish
Menu

Завідувач кабінету: Тютюнник Микола Борисович - викладач хімії, біології, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Сучасна шкільна освіта – це, перш за все, новітні технічні досягнення, використання комп’ютерних технологій та сучасного  обладнання у процесі навчання.

Кабінет Хімії забезпечений сучасним  засобами для проведення занять. З цією метою було зроблено капітальну реконструкцію приміщення з використанням сучасних матеріалів та технологій. Хімічний кабінет обладнаний спеціальними меблями: лабораторними столами, учнівським та демонстративними столами; основною витяжною шафою та допоміжними витяжними системами розміщеними над робочими місцями.

Для зберігання обладнання є спеціальні шафи, застеклені у верхній частині.

Витяжна шафа, вмонтована в архітектурну форму (арку) і має примусову витяжку та електропроводку.         Сучасна класна дошка білого кольору, записи на ній ведуться за допомогою спеціальних кольорових маркерів.

Кабінет забезпечений необхідним посудом, який по типах та формі відповідає загальним стандартам. Для індивідуальних дослідів застосовується  посуд переважно мінімальних ємкостей.

Для лабораторних та практичних робіт використовуються хімічно чисті, а в окремих випадках технічні реактиви та речовини.

З числа наочних посібників у кабінеті є таблиця розчинності, періодична система Д.І. Менделєєва, моделі хімічних виробництв, моделі атомів і молекул по Стюарту-Бріглебу, діапозитиви, кінофільми, програмні продукти Міністерства освіти України та ін.

В препараторській кімнаті зберігається основний запас наочних і допоміжних посібників та інструменти для лабораторних занять, реактиви та матеріали.

Комплектування хімічного кабінету необхідним обладнанням здійснено згідно з програмних вимог Міністерства освіти України.                             

Хімічний кабінет забезпечений засобами першої допомоги та протипожежними засобами, аптечкою та вогнегасником.

Поряд із використанням нового сучасного обладнання при викладанні хімії застосовуються електронні засоби навчання  “Шкільний курс з хімії, 8-11 класи”, ”Віртуальна хімічна лабораторія”. Мультимедійні підручники з комп’ютерною графікою та анімацією дають можливість унаочнювати, моделювати в кольорі та зі звуковим супроводом реальні процеси й експерименти по вивченню будови атома, поведінки його складових частинок за різних умов, спостерігати на екрані комп’ютера та мультимедійної дошки імітацію складних та небезпечних процесів, що піднімає навчання на якісно новий рівень, сприяє поглибленню розуміння навчального матеріалу.

Go to top