JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Слава Україні!
Героям слава!
Ukrainian English Polish
Menu

11 1

МИГАЛЬ

Олександр Миколайович

Освіта вища, закінчив Полтавський сільськогосподарський інститут у 1986 році. Працював майстром виробничого навчання, заступником директора з навчально-виробничої роботи. З квітня 1989 року по даний час - директор навчального закладу. Стаж педагогічної роботи 42 роки.

Мигаль О.М. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання "викладач-методист" та "Заслужений працівник освіти України".
За період перебування його на посаді повністю оновлено навчальний план та програму підготовки кваліфікованих працівників з урахуванням сучасного попиту ринку праці Полтавщини, модернізовано навчально–виробничу базу.

За сумлінну працю та досягнуті успіхи в роботі нагороджений: Почесним знаком „Відмінник освіти України”, Почесною грамотою Верховної Ради України „За заслуги перед українським народом”, грамотами Упаравління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації. Неодноразово обирався депутатом районної ради, був делегатом ІІ з’їзду працівників освіти України.

Принциповий, вимогливий до себе і підлеглих, професійно грамотний. Має високі організаторські здібності, авторитет в учнівсько-педагогічному колективі та серед населення району.

Go to top