JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Ukrainian English Polish
Menu

Виконання монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, створення з металу витворів мистецтва ви зможете навчитися в Державному навчальному закладі "Гадяцьке вище професійне аграрне училище", а також отримати посвідчення водія категорії "С" за інтегрованою професією: "Монтаж з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій. Електрогазозварник. Водій автотранспортних засобів категорії "С"".

Спорудження і оздоровлення житлових будинків, промислових та інших споруджень, ви зможете навчитися в Державному навчальному закладі "Гадяцьке вище професійне аграрне училище" за інтегрованою професією: "Муляр. Маляр. Штукатур".

 

Професія водія - ремесло, яке перетворюється в мистецтво.

Професія «Водій автотранспортних засобів» нині є однією з найпоширеніших у багатьох країнах. Актуальність  її  аргументується популярністю на ринку праці. Розвиток транспортної інфраструктури підвищує вимоги до водіїв та їх професійних компетентностей. Вибір цієї професії передбачає не тільки готовність проводити за кермом транспортного засобу багато годин, а й наявність тих якостей, які допоможуть стати майстром своєї справи.

З роботи кранівника починається будівництво нового будинку, закладається перша плита. Праця дуже напружена, адже під час прикріплення вантажу і відриву його від землі потрібно правильно сприймати і тлумачити сигнали стропальника. 

Машиністи, які керуватимуть сучасними автомобільними кранами, повинні мати не тільки ґрунтовні знання, а й досконало володіти практичними навичками.  Адже від цього залежить успішна робота великих колективів, які беруть участь у будівництві тих чи інших об’єктів. Зі зростанням населення планети та попиту на якісний рівень життя, необхідно будувати все більше житла і споруд громадського призначення. А будь-яке будівництво об'єктів (навіть середнього розміру) неможливе без підйомних механізмів. Тому машиністу крана  необхідно знати як принципи роботи машини, щодо її експлуатації так і вимоги охорони праці.

Отже машиніст крана – елітна і високооплачувана професія!

 

Go to top