JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Ukrainian English Polish
Menu

unnamed

Онлайн-фестиваль робітничих  професій  Державного навчального закладу «Гадяцького вищого професійного аграрного училища» у рамках Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти.

День 1.

22.11.2021

ДЕНЬ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ПРОФЕСІЙ АГРАРНОГО СЕКТОРУ, ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ТА НАРОДНИХ ПРОМИСЛІВ.

Відкриття Всеукраїнського тижня професійної освіти, 22-26 листопада 2021 року. Перегляд прямої трансляції Міністерства освіти і науки України.

На офіційному відкритті Всеукраїнського тижня професійної освіти було презентовано проєкт Закону України «Про професійну освіту та професійне навчання», обговорено перспективи співпраці бізнесу із закладами професійної освіти та модернізацію професійної освіти в Україні.

Запис прямого  ефіру можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/UAMON/videos/433482811495096

День 2.

23.11.2021

ДЕНЬ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ПРОФЕСІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ.

Ви зможете переглянути відеоролик «Моя професія – мій успіх», який демонструє особливості і перспективи професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Оператор комп’ютерного набору».

Спільно з працівниками Гадяцького центру зайнятості буде проведений цікавий інтерактивний захід «Знайомство з професіями».

Обіцяємо поділитися фотознімками найцікавіших моментів.

День 3.

24.11.2021

ДЕНЬ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ПРОФЕСІЙ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ І ТОРГІВЛІ.

Ми познайомимо вас з  професіями «Кухар. Кондитер», «Кухар. Пекар», а також покажемо  відеозапис майстер-класу, який провела випускниця училища на тему: «Технологія приготування суші».

 Готові навчитися готувати роли?)

День 4.

25.11.2021

ДЕНЬ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ПРОФЕСІЙ СФЕРИ ПОСЛУГ.

Презентація професій «Соціальний робітник», «Перукар(перукар-модельєр)», «Перукар».

ДЕНЬ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ПРОФЕСІЙ БУДІВНИЦТВА І ТРАНСПОРТУ.

Разом з нами переглянете відео про майстерність кваліфікованих робітників, які навчаються за професіями : „Муляр”, „Маляр”, „Штукатур”, „Монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій”, «Електрогазозварник».

Відбудеться прем'єра відео, в якому розповімо про автомобільний майданчик, який є частиною   майбутнього навчально-практичного центру, де здобувачі освіти відпрацьовують початкові вправи з практичного водіння.

Ми  покажемо перпективи професій: „Водій автотранспортних засобів”, „Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”, „Машиніст крана автомобільного”.

День 5.

26.11.2021

Підведення  підсумків тижня і плани на майбутнє.

Go to top