JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Ukrainian English Polish
Menu

кахутCOLLAGE

З 22 по 26 березня 2021 року у ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» проходив тиждень професій «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Оператор комп’ютерного набору». 

Протягом тижня учні мали змогу позмагатися у конкурсах фахової майстерності:

- «Кращий за професією «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» (організатори: викладачі спецпредметів Цимбаліста О.Р., Мельник Т.М.);

- «Кращий за професією «Оператор комп’ютерного набору» (організатори: викладачі спецпредметів Литвиненко А.І., Субота І.В.).

Майбутні обліковці груп №19, 29, 39 та 204 спробували свої сили у практичному та творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок з професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних». Конкурс проводився онлайн у два тури: «Best бухгалтер – знавець теорії» і «Королі та королеви документації» (http://surl.li/pbii).

За результатами конкурсу І місце посів Волков Олександр (група №19), ІІ місце – Іващенко Анастасія (група №19), ІІІ місце – Дроботя Дарина (група №19), Кишкар Тамара (група №39) та Польний Олег (група №204). 

Конкурс «Кращий за професією «Оператор комп’ютерного набору» продемонстрував усім, що дана професія цікава, креативна та затребувана в сучасному суспільстві (http://surl.li/pbjy).

Під час І етапу «Квест-кімната «Secure password», виконуючи інтерактивні вправи, учасники відшукували пароль доступу до наступного завдання.

ІІ етап конкурсу полягав у спільному редагуванні слайдів презентації «Я і моя проfесія..».

Під час ІІІ етапу конкурсу учні наповнювали та креативно оформлювали онлайн-дошки «Cre@tive work» на задану тему. За результатами конкурсу І місце посіла Потапенко Наталія (група №104), ІІ місце – Кишкар Тамара (група №39), ІІІ місце – Рой Євген (група №29)

.Рой Женя COLLAGE

Традиційно наш навчальний заклад приєднався до заходів, які проводились у рамках Всесвітнього тижня грошей. Global Money Week – міжнародна інформаційна кампанія, що включає заходи на фінансову тематику для дітей та молоді. Це тиждень, коли у різних країнах світу організовують безліч заходів, уроків, лекцій, воркшопів, майстер-класів, змагань і конкурсів задля підвищення фінансової обізнаності молодого покоління.

«Бережіть себе, бережіть свої гроші!» – офіційна тема Global Money Week у 2021 році, адже в умовах сьогодення важливо зберігати здоров’я та фінансову стійкість.

На 3 поверсі навчального корпусу викладачами Кириченко Н.М. та Цимбалістою О.Р. було організовано інформаційну зону "Global Money Week-2021 у ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ»", де протягом тижня можна було більш детально ознайомитись з історією Всесвітнього тижня грошей та запланованими заходами.стенд

Упродовж 22, 24, 26 березня здобувачі освіти училища брали активну участь у вікторинах Музею грошей у Instagram на фінансову тематику.

Усі, хто бажали, мали змогу відвідати відеоекскурсії:

- «Музей грошей НБУ», завдяки якій можна було познайомитися із 5 найцікавішими експонатами музейної колекції (https://m.facebook.com/finlitukraine/);

-  «Про банкноти та монети» (за матеріалами НБУ) (https://www.youtube.com/playlist?list=PLUwD2b0nBgMCrXGCADzoQq35tByIxsMZZ).

23, 24 та 26 березня здобувачі освіти ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» мали можливість позмагатись в інтелектуальних іграх на фінансову тематику: «Валюти світу», «Фінансова грамотність», «Планування сімейного бюджету». Тренерами з фінансової грамотності виступили викладачі спецпредметів Кириченко Н.М. та Цимбаліста О.Р.

У запеклій боротьбі І місце вибороли Лабаш Олександр (група №24), Бєда Альона (група №204), Волков Олександр (група №19). На ІІ місці – Гришко Юля (група №29), Пуя Андрій (гр. №19), Бенчак Таміла (гр. №19), Куля Анна (гр. №19), Лепеха Руслан (гр. №24), Польний Олег (гр. №204). ІІІ місце – Ляшенко Оксана (група №29), Вербовецька Альона (гр.№29), Лахно Дарина (гр. №204)

.                               20210401 083146 COLLAGE20210402 164054 COLLAGE

 

Дякуємо всім за активну участь!!! Бажаємо бути фінансово грамотними, конкурентно спроможними спеціалістами та насолоджуватись життям!!!

Go to top