JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Ukrainian English Polish
Menu
17 18

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання

Виконувати кладку стін середньої складності з цегли, дрібних блоків під штукатурку або розшивку швів одночасно з кладкою; кладку стін простої складності з одночасним облицюванням; кладку стін простої складності полегшеної конструкції. Виконувати кладку стін і фундаментів з бутового каменю під лопатку, колодязів постійного перерізу та колекторів прямокутного перерізу, конструкцій із склоблоків. Укладати в кам’яних будовах заповнень прорізів та перегородок із склопрофілів.

Укладати перегородки з цегли, гіпсошлакових та інших  плит. Укладати сталеві елементи і деталі у кладку. Установлювати віконні та дверні балконні коробки  й блоки, підвіконні дошки і плити. Розшивати шви кладки, що виконана раніше. Ремонтувати поверхні цегляних стін з виламуванням непридатних цеглин і замуровуванням новою цеглою з дотриманням перев’язки швів із колишньою кладкою. Розбирати цегляні склепіння усіх видів. Здійснювати монтаж у кам’яних будовах залізобетонних балок, плит перекриття та покриття, перегородок, сходових маршів, площадок, балконних плит, сходинок, вентиляційних блоків, азбестоцементних труб сміттєпроводу. Замінювати підвіконні плити, окремі сходинки сходових маршів. Ремонтувати та замінювати окремі ділянки цегляних та бутових фундаментів у існуючих будовах. Конопатити та заливати шви у збірних залізобетонних конструкціях перекриття та покриття. Виконувати кладку фундаментів і мостових опор, з’єднувальних і щокових стінок опор, прямолінійних надводних стінок і кордонного каменю портових споруд. Виконувати монтаж збірних залізобетонних елементів конструкцій середньої маси, що застосовуються  під час будівництва кам’яних мостів і гідротехнічних споруд.

Організувати робоче місце. Дотримуватись вимог безпеки праці при виконанні робіт. Підібрати необхідні інструменти та пристрої для підготовки поверхонь під обштукатурювання.  Підбирати інструменти та пристрої для обштукатурювання поверхонь. Виготовляти вручну дранкові щити. Прибивати дранкові щити та поштучну дрань до поверхонь.  Прибивати ізоляційні матеріали та металеві сітки. Набивати цвяхи та обплітати їх дротом. Насікати поверхні вручну та механізовано. Пробивати гнізда вручну та механізовано. Готувати вручну сухі суміші (гарцювати) за заданим складом. Завантажувати бункер-живильник матеріалами під час пневматичного подавання гіпсу. Проціджувати та перемішувати розчини. Наносити розчин на поверхню ручним інструментом різними способами. Виконувати розрівнювання поверхонь правилом та півтерком. Натягувати металеву сітку на готовий каркас. Обмазувати розчином дротяну сітку. Заповнювати проміжки між стіною й коробкою теплоізоляційними матеріалами. Підмазувати місця прилягання наличників та плінтусів до стіни. Виконувати ремонтні роботи. Відбивати пошкоджені місця. Готувати мастики для кріплення гіпсокартонних листів. Вивіряти та кріпити гіпсокартонні листи. Обробляти шви між гіпсокартонними листами. Обконопачувати коробки та місця прилягання великопанельних перегородок. Збирати, розбирати та очищати форми для відливання плит та блоків вентиляційних коробів. Відливати плити з укладанням арматури. Зачищати та підмазувати плити і блоки вентиляційних коробів. Перетирати штукатурку. Транспортувати сухі та розчинові суміші у межах робочої зони,виконувати  роботи під час фарбування, обклеювання та ремонту поверхонь.

Сфера професійного використання випускника

Загальнобудівельні роботи.  Будівництво завершених будівель; цивільне будівництво: завершальні будівельні роботи, роботи з реконструкції, реставрації, оновлення та ремонту.

Go to top