JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Ukrainian English Polish
Menu
DSC 0035 DSC 0120

Вміння та навички, що отримує випускник по закінченню терміну навчання

Виконувати монтажні роботи середньої складності під час складання конструкцій будівель і споруд із окремих елементів і укрупнених блоків. Виконувати  ручне дугове, газове, автоматичне і механізоване дугове зварювання в захисних газах і під шаром флюсу простих  деталей і  вузлів  зі сталей другої групи зварюваності, наприклад  Ст5; СТ5Г (пс, сп) ); 30; 35;  12Х2Н4А; 20ХН3А ; 30Л; 35Л ), кольорових металів і сплавів;  середньої складності деталей, вузлів, трубопроводів зі сталей першої групи зварюваності, наприклад: Ст. 1  – Ст. 4(кп, пс, сп)  08-25 15К, 20 К і трубопроводів  у всіх положеннях, крім стельового.

Виконувати кисневе  прямолінійне і криволінійне різання в різних положеннях металів, простих і середньої складності деталей з вуглецевих та низьколегованих сталей  першої групи розрізуваності (Ст1-Ст6; 10; 20; 25; 15Г; 10Г2); і другої групи розрізаємості  (Ст5; СТ5Г (пс, сп) ); 30; 35;); 12Х2Н4А; 20ХН3А ; 30Л; 35Л); за розміткою вручну, з використанням газокисневих різаків і різаків для роботи на газах-замінниках (пропан, природний газ,  МАФ,  пари гасу, бензині );  на переносних, стаціонарних та плазморізальних  машинах у всіх положеннях. Виконує ручне дугове, повітряне стругання простих і середньої складності деталей з вуглецевих (до 0,3 С) і низьколегованих сталей (до 10% л.д.), чавуна в різних положеннях.

Наплавляє раковини і тріщини в деталях, вузлах і відливках середньої складності. Виконує попереднє і супроводжувальне підігрівання під час зварювання деталей з дотриманням заданого режиму. Читає креслення середньої складності деталей, вузлів і конструкцій (до трьох проекції) з можливим розрізом основних.

Вміє керувати автомобільними транспортними засобами, які відносяться до категорій «В»,«С1», «С» за різних дорожніх умов. Виконувати вимоги правил дорожнього руху, правил перевезень вантажів, пасажирів та багажу. Забезпечувати належний технічний стан автотранспортного засобу. Керувати спеціальним обладнанням, яке встановлене на цих автотранспортних засобах. Буксирувати автопричіп дозволеною максимальною масою до 750 кг. Перевіряти технічний стан автотранспортного засобу перед виїздом на лінію та після повернення з рейсу. Забезпечувати справність обладнання автотранспортного засобу відповідно до вимог стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху і охорони навколишнього середовища. Виконувати роботи з щоденного технічного обслуговування автотранспортного засобу. Подавати автотранспортний засіб для навантаження та розвантаження. Контролювати правильність завантаження, розміщення та кріплення вантажів ( у тому числі - небезпечних, великовагових, негабаритних) у кузові. Усувати технічні несправності, які виникають під час роботи на лінії і не потребують розбирання головних механізмів. Виконувати регулювальні роботи. Заправляти автотранспортні засоби паливом та іншими експлуатаційними матеріалами. Оформлювати дорожню документацію. Надавати першу медичну допомогу потерпілим під час дорожньо-транспортної пригоди.

Раціонально та ефективно організувати роботу на робочому місці. Точно дотримуватися  вимог безпеки праці при виконанні робіт.  Обслуговувати машини термічного різання з фотоелектронним копіюванням, масштабно-дистанційним пристроєм,програмним керуванням. 

Різати складні деталі з вуглецевих і низьколегованих сталей, з високо хромистих, хромонікілієвих сталей та чавуну,з кольорових металів та сплавів. Вирізати отвори зі скосом кромки нафтохімічної апаратури: резервуари, сепаратори, посудини тощо.Різати брикети. Вирізати вручну за розміткою деталі з листової сталі товщиною понад 60 мм. Вирізати вручну за розміткою та розбирати кромки під зварювання  деталі з листової сталі товщиною від 40 до 100мм. Різати зі скосом кромок деталі з листової сталі, алюмінієвих або мідних сплавів. Різати на горизонтальній машині за кресленням із застосуванням фото проектного способу розмічання або роликового повідка при одночасній роботі найбільшої кількості різаків складні фігурні деталі  з листової та легованої сталі. Різати деталі складних конфігурації з листової сталі з розробкою кромок під зварювання. Різати зі скосом кромок конструкції доменних печей: кожухи, повітронагрівачі, газопроводи. Поверхнево різати дефекти з підготовкою кромок під зварювання відповідальних конструкції. Різати листи зігнуті з однобічною розробкою кромок. Різати зі скосом кромки труби. Різати штевні, кермові рами.

Сфера професійного використання випускника

Виробництво машин та устаткування.

Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи, загально-будівельні роботи, автомобільні перевезення.

Go to top