JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Ukrainian English Polish
Menu

 

     19.02.2020 року у ККЗ «Дружба» відбувся Звіт художньої самодіяльності творчих колективів ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище», який проводиться з метою активізації та розвитку самодіяльної творчості здобувачів освіти, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків.

 

     Завданнями огляду-конкурсу є: демонстрація творчих досягнень художньої самодіяльності, підвищення ідейно-художнього рівня самодіяльного мистецтва, збагачення репертуару творами драматургії, музики, хореографії тощо; виховання в учнівської  молоді високих моральних якостей засобами мистецтва; підвищення виконавчої майстерності учасників; подальший розвиток жанрового розмаїття художніх програм.

     У різножанровій програмі було представлено 20 номерів у вокальному, інструментальному, хореографічному, фольклорному та літературно-мистецькому жанрах. Учасники конкурсу викладалися на повну силу, даруючи свої вміння, хороший настрій та позитивні емоції глядачам. Взамін отримуючи бурхливі оплески, щирий сміх та навіть окрики : «Браво!».

     З усього різноманіття самодіяльних номерів відібрано 10 найкращих, які будуть представляти наш навчальний заклад на Обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності серед учнів та працівників професійно-технічних навчальних закладів у м. Полтава. Цей вибір був не з легких. Адже кожен номер це вияв креативності, таланту та часточка душі кожного з учасників.

    Дякуємо керівникам гуртків: Ляшенко Аллі Вікторівні, Посенку Віктору Михайловичу, Казмерчуку Олегу Петровичу, та заступнику директора з навчально-виховної роботи Бутенку Юрію Олександровичу за підготовку цікавих та майстерно виконаних номерів. А всім учасникам бажаємо творчих злетів та перемог у майбутніх конкурсах.

звіт самод.4 звіт самод.2

звіт самод.5 звіт.самод.1 

звіт самод.3 звіт самод.7 

звіт самод.6 звіт самод.8 

звіт самод.9 звіт самод.10

                             звіт самод.11 звіт самод.12 

                             звіт самод.13 звіт самод.14

 

 

Go to top