JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Слава Україні!
Героям слава!
Ukrainian English Polish
Menu

     З 10 лютого 2020 рокув стінах Державного навчального закладу Гадяцьке вище професійне аграрне училище" розпочався тиждень з професій "Кухар", "Кондитер", "Пекар" та спеціальності "Харчові технології". 

     Традиційно в перший день тижня викладачами і майстрами виробничого навчання проведено ярмарок- продаж булочних та кондитерських виробів, які були виготовлені власноруч учнями профільних груп. Всі, хто бажали, мали змогу продегустувати ці вироби. 

     Ярмарок вирізнявся різноманіттям асортименту й активністю учнівського та педагогічного колективів училища.

     тп тиж.пр

                                                                                 тиж.пр1

                                 тиж.пр2          тиж.пр6

                                 тиж.пр4            тиж.пр5

                                                             тиж.пр3

Викладач професійної підготовки : Бєліньска В. А.

Професія «Водій автотранспортних засобів» нині є однією з найпоширеніших у багатьох країнах. Актуальність  її аргументується популярністю на ринку праці. Розвиток транспортної інфраструктури підвищує вимоги до водіїв та їх професійних компетентностей. Вибір цієї професії передбачає не тільки готовність проводити за кермом транспортного засобу багато годин, а й наявність тих професійних якостей, які допоможуть стати майстром своєї справи.

З метою виявлення і підтримки творчо обдарованої молоді, їх майстерності та професійної підготовки в ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» проведено Тиждень з професії «Водій автотранспортних засобів категорії «С»». Впродовж тижня голова, викладач спецдисциплін Різніченко Р. А., та члени методичної комісії «Водій автотранспортних засобів категорій «В», «С»» організували і провели низку заходів: конкурс «Безпека на дорозі», виставку методичних розробок, вікторини та кросворди на кращого знавця водійської справи, демонстрацію відеороликів «Безпечна поведінка на дорогах».

 imgonline com ua Resize YYW4JFqPTB2  imgonline com ua Resize k505nAXGoyMm5FEc imgonline com ua Resize g7kOh8U5Mq 

 

Тиждень розпочався з нагородження учасників конкурсу «Безпека на дорозі». Такий вид змагань дав учням можливість проявити неабияку винахідливість та продемонструвати професійні уміння та навички.

 imgonline com ua Resize ChW9Glg7U2 imgonline com ua Resize F4cJJVr7GDQ 

imgonline com ua Resize 8u5CXooW04Ueu5

 

 

Однією з яскравих сторінок тижня став конкурс «Кращий за професією водій автотранспортних засобів категорії «С»», який складався з двох етапів: перевірки теоретичних знань учнів та демонстрації їх практичних вмінь з майбутньої професії. У теоретичному етапі брали участь учні груп: 201, 202, 36, 35, 34, 31. Завдання першого етапу передбачало комп’ютерне тестування з «ПДР», «Будови вантажного автомобіля» та «Технічного стану автомобіля». У другому етапі конкурсу учні показували свою майстерність у керуванні транспортним засобом. Справжній драйв та шквал позитивних емоцій отримали глядачі та учасники. Справедливе журі у складі заступника директора з НВР Бондаренка В.М., заступника директора з ВР Бутенка Ю. О., викладачів спецдисциплін Мохова М. Г. та Дмитерка М. О., а також голови методичної комісії водіїв, викладача спецдисциплін Різніченка Р. А., неупереджено та об’єктивно оцінило знання і навички учасників змагання.

 imgonline com ua Resize 7xBSuBSLfU imgonline com ua Resize 1Ey2Ap5KLkdDu8SA  imgonline com ua Resize 3cHDdc1y51eSRI4 
 imgonline com ua Resize BtzQFgu2LTLO  imgonline com ua Resize KwB1VjiLLa  imgonline com ua Resize z0qomrRDxWHa
 imgonline com ua Resize EsGOtt2jBuI imgonline com ua Resize RpM5PHNB1cqkzL 

15 квітня 2019р. в ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» підведено підсумки тижня фахової майстерності. За результатами двох етапів незалежними експертами було визначено переможців. Першість вибороли Маточка Владислав (гр.№31) – III місце, Антонов Дмитро (гр. №34) – II місце, Труш Богдан (гр. №201) – I місце. Переможці конкурсу нагородженні цінними призами.

Тиждень професії в училищі пройшов цікаво й змістовно та став тижнем поглиблення знань, які дадуть можливість в майбутньому стати справжніми професіоналами за кермом транспортного засобу. Дякуємо всім за активну участь у проведенні тижня професії «Водій автотранспортних засобів категорії «С»». Пам’ятайте, за що б ви не взялися, головне — будьте віддані своїй справі. Не залишайтеся байдужими до вивчення ПДР, адже як далеко б не зайшов прогрес, які б транспортні засоби не винайшли для переміщення, завжди будуть потрібні професіонали для їх керування.

Викладач спецдисциплін Різніченко Р. А.

 imgonline com ua Resize 1Gx5zCyiKKZTMhR9 imgonline com ua Resize CEddJM6Euf01 

 

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в житті. Можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом.

З метою підвищення мотивації до навчання і зацікавлення учнів, створення умов для реалізації їх творчих здібностей, набуття комунікативних знань, умінь та навичок в ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» викладачами Різніченко А. М. та Зорило Н. М. проведено олімпіаду серед  кращих знавців англійської мови та зарубіжної літератури.   Ерудиція та інтелект об’єднали  найталановитіших 27 учасників – представників усіх курсів навчального закладу. Слід зазначити, що олімпіада – це не лише тести, це - конкурс майстерності учнів до творчого застосування теоретичних знань, уміння обирати оптимальні шляхи і методи вирішення комунікативних задач, креативного мислення. Головна мета конкурсу  – навчити учнів успішно вирішувати нестандартні навчальні завдання комунікативного характеру, наближені до життєвих реалій іншомовного простору; подолати стереотипи, що стримують природне прагнення дитини до вільного спілкування, до пізнання нового; забезпечити особистісний розвиток кожного учня. Олімпіада включала завдання на перевірку мовної та мовленнєвої компетенцій. Всі учасники мали змогу продемонструвати свої знання та вміння, позмагатися за призові місця та здобути цінний досвід. На думку учнів, конкурс був цікавим і стимулював до активізації творчих здібностей.

Українська молодь – майбутнє нашої держави, неоціненний скарб України. Наполегливість, ерудованість, вміння сконцентруватись, жага до знань і перемоги стали рушійною силою інтелектуального змагання. Захоплення іноземною мовою та зарубіжною літературою, бажання вчитися і пізнавати нові грані улюблених предметів – все це притаманне талановитим учням ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ».

Вітаємо переможців! Бажаємо натхнення та подальших успіхів в оволодінні англійською мовою та зарубіжною літературою, знання яких значно розширить горизонти вашого майбутнього і допоможе пізнати мудрість поколінь крізь призму живого слова.

Викладачі Зорило Н. М., Різніченко А.М.

 imgonline com ua Resize 1f2lf5Xcdj4 imgonline com ua Resize krZ29hzdz8SSuK3 
 imgonline com ua Resize Kz95nyisCpbdzv imgonline com ua Resize v0jGgoy9g4P 
 imgonline com ua Resize ZEHrLbav42ZHfTA  imgonline com ua Resize a6Qf7m3vg3pnUiv

 

Краса привертала увагу людей з найдавніших часів. У ній вбачали прояв чогось неземного й божественного. Тому люди для «ідеального вигляду» використовують косметику. А чи задумувалися ви коли-небудь на  скільки це безпечно? Саме це питання учні ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» вирішили дослідити.

Із цією метою в рамках тижня  предметів природничо-математичного циклу був проведений захід «Косметичні засоби - краса чи шкода для здоров’я?» під  керівництвом викладача хімії Ю.В. Демченко та за участі учнів:

  1. Алімарданова Надія гр. №17
  2. Коваленко Анна гр. №47
  3. Крія Альбіна гр. №29
  4. Ковтун Марина гр. №17
  5. Мельник Юлія гр. №47

Важливим етапом у підготовці до заходу була дослідницька робота учнів, що полягала у пошуку цікавої інформації про історію походження косметики від першоджерел до сьогодення.

Родзинкою заходу було те, що за допомогою цифрового вимірювального комплексу Еinstein юні дослідники спільно з викладачем визначали рівень рН косметичних засобів, якими кожен з нас користується щодня, та «hand-made» засобу для обличчя.

Цифровий вимірювальний комплекс Еinstein – це міні-лабораторія, що містить  бездротовий реєстратор даних нового типу, оснащений багатьма датчиками, призначеними для вимірювання частоти сердечних скорочень, вологості, освітлення, УФ-випромінювання, тиску, температури, рН, електропровідності, сили струму тощо.  Комплекс дозволяє проводити велику кількість різноманітних дослідів, перетворюючи звичайний комп'ютер, планшет чи смартфон у повноцінну цифрову природничо-наукову лабораторію. Отримані дані фізичних величин відразу відображаються на моніторах у вигляді графічної залежності. Найголовніша перевага цифрового комплексу – це те, що Він дозволяє отримати результати дуже високої точності.

Захід пройшов цікаво та змістовно. По закінченню за результатами дослідження було зроблено  висновок: не всі косметичні засоби є достатньо безпечними для нашої шкіри і організму загалом, тому не варто довіряти всім виробникам і міфам.

Викладач хімії Ю.В. Демченко

imgonline com ua Resize vT7Q5KwTpt

 imgonline com ua Resize BJVurPBm87WDJ imgonline com ua Resize C8obMU0N9Eqxb2 
 imgonline com ua Resize jpbTMK8EUgOzrD  imgonline com ua Resize Qxmwq4PsadF
 imgonline com ua Resize ozbS4qyKPzuX  imgonline com ua Resize thx3BNxjZduL

Світ природничих наук таємничий і загадковий.  Вони є фундаментальними, дають загальне обґрунтування природничо-наукової картини світу і є невід’ємною складовою культури високотехнологічного інформаційного суспільства.

2 квітня у ДНЗ ‟Гадяцьке ВПАУ” у ході проведення ‟Тижня предметів природничо-математичного циклу” відбувся ‟Конкурс презентацій”, метою якого було продовжити формування компетенцій учнів з точних предметів та розширювати їх світогляд, допомогти зрозуміти, що знання – це найцінніший скарб, який не можна ні вкрасти, ні загубити, ні знищити. На конкурсі учні, разом із викладачами-координаторами, під супровід створених ними презентацій, висвітлили і розкрили важливі змістовні теми з фізики, хімії, біології, географії, математики, інформатики та цікаво їх презентували. Незалежне неупереджене журі за виставленими балами визначило переможців:

І місце – Саєнко Надія (гр.№29), фізика: ‟Рівновага в житті людини” (викладач Бондаренко Т.А.);

ІІ місце – Цимбалістий Павло (гр.№25), інформатика: ‟Хмара чи куди прямує бізнес” (викладач Кириченко Н.М.);

ІІ місце – Горбач Павло (гр.№15) та Рогожка Аміна (гр. №37), біологія: ‟Цікаві факти про свиней” (викладач Саута Н.М.);

ІІІ місце – Глухота Тетяна (гр.№19), хімія: ‟Видобування нафти” (викладач Тютюнник М.Б.);

ІІІ місце – Кишкар Тамара (гр.№19), математика: ‟Світ великих чисел” (викладач Григорович В.П.);

ІІІ місце – Наздрачова Валерія (гр. №29), географія: ‟Квест-подорож по країнах Європи” (викладач Липівець Н.В.).

Усі доповідачі показали високий рівень підготовки, а їх наставники, викладачі, – належну компетентність і вміння працювали як дружна злагоджена команда. Конкурсанти зробили вагомий крок у розвитку своїх ораторських здібностей, умінні поводити себе перед аудиторією та висловлювати думку. Це важливі речі, які стануть їм у нагоді в майбутньому, допоможуть у спілкуванні з людьми, у пошуку роботи, сприятимуть росту кар’єри.

Організатором і ведучою конкурсу була голова методичної комісії, викладач фізики Бондаренко Т.А., яка використала багато цитат і мудрих висловів визначних філософів, науковців, літераторів про важливість оволодіння людиною знаннями, про значення і значимість кожної науки, зокрема природничого спрямування. Бондаренко Т.А. відмітила, що учні мають старанно навчатися, здобувати міцні знання, щоб добре розуміти навколишній світ, бути грамотними людьми, які вміють мислити, стати справжніми професіоналами. Ведуча також наголосила, що Людина - не цар природи, а її дитя, і вона повинна ставитись до неї, як до матері, щоб і на далі міг продовжуватися рід людський!!! Захід закінчився словами відомого французького письменника Антуана де Сент-Екзюпері: ‟... Ми всі несемося вдалину на одній і тій же планеті - ми екіпаж одного корабля”.

Викладач фізики Бондаренко Т.А.

   imgonline com ua Resize rZjewf71r5JX8QhQ imgonline com ua Resize QwR3yVYs19 
 imgonline com ua Resize DRbZjDhsCfM imgonline com ua Resize l5A5pqCKYbi7 
 imgonline com ua Resize lQMBlLFeZ1  imgonline com ua Resize N9sIysECxyn
 imgonline com ua Resize tcfP6pAyoYUgPNXu imgonline com ua Resize zuf9XWKoWpt 

Сторінка 1 із 6

Go to top