JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Слава Україні!
Героям слава!
Ukrainian English Polish
Menu

Професія «Водій автотранспортних засобів» нині є однією з найпоширеніших у багатьох країнах. Актуальність  її аргументується популярністю на ринку праці. Розвиток транспортної інфраструктури підвищує вимоги до водіїв та їх професійних компетентностей. Вибір цієї професії передбачає не тільки готовність проводити за кермом транспортного засобу багато годин, а й наявність тих професійних якостей, які допоможуть стати майстром своєї справи.

З метою виявлення і підтримки творчо обдарованої молоді, їх майстерності та професійної підготовки в ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» проведено Тиждень з професії «Водій автотранспортних засобів категорії «С»». Впродовж тижня голова, викладач спецдисциплін Різніченко Р. А., та члени методичної комісії «Водій автотранспортних засобів категорій «В», «С»» організували і провели низку заходів: конкурс «Безпека на дорозі», виставку методичних розробок, вікторини та кросворди на кращого знавця водійської справи, демонстрацію відеороликів «Безпечна поведінка на дорогах».

 imgonline com ua Resize YYW4JFqPTB2  imgonline com ua Resize k505nAXGoyMm5FEc imgonline com ua Resize g7kOh8U5Mq 

 

Тиждень розпочався з нагородження учасників конкурсу «Безпека на дорозі». Такий вид змагань дав учням можливість проявити неабияку винахідливість та продемонструвати професійні уміння та навички.

 imgonline com ua Resize ChW9Glg7U2 imgonline com ua Resize F4cJJVr7GDQ 

imgonline com ua Resize 8u5CXooW04Ueu5

 

 

Однією з яскравих сторінок тижня став конкурс «Кращий за професією водій автотранспортних засобів категорії «С»», який складався з двох етапів: перевірки теоретичних знань учнів та демонстрації їх практичних вмінь з майбутньої професії. У теоретичному етапі брали участь учні груп: 201, 202, 36, 35, 34, 31. Завдання першого етапу передбачало комп’ютерне тестування з «ПДР», «Будови вантажного автомобіля» та «Технічного стану автомобіля». У другому етапі конкурсу учні показували свою майстерність у керуванні транспортним засобом. Справжній драйв та шквал позитивних емоцій отримали глядачі та учасники. Справедливе журі у складі заступника директора з НВР Бондаренка В.М., заступника директора з ВР Бутенка Ю. О., викладачів спецдисциплін Мохова М. Г. та Дмитерка М. О., а також голови методичної комісії водіїв, викладача спецдисциплін Різніченка Р. А., неупереджено та об’єктивно оцінило знання і навички учасників змагання.

 imgonline com ua Resize 7xBSuBSLfU imgonline com ua Resize 1Ey2Ap5KLkdDu8SA  imgonline com ua Resize 3cHDdc1y51eSRI4 
 imgonline com ua Resize BtzQFgu2LTLO  imgonline com ua Resize KwB1VjiLLa  imgonline com ua Resize z0qomrRDxWHa
 imgonline com ua Resize EsGOtt2jBuI imgonline com ua Resize RpM5PHNB1cqkzL 

15 квітня 2019р. в ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» підведено підсумки тижня фахової майстерності. За результатами двох етапів незалежними експертами було визначено переможців. Першість вибороли Маточка Владислав (гр.№31) – III місце, Антонов Дмитро (гр. №34) – II місце, Труш Богдан (гр. №201) – I місце. Переможці конкурсу нагородженні цінними призами.

Тиждень професії в училищі пройшов цікаво й змістовно та став тижнем поглиблення знань, які дадуть можливість в майбутньому стати справжніми професіоналами за кермом транспортного засобу. Дякуємо всім за активну участь у проведенні тижня професії «Водій автотранспортних засобів категорії «С»». Пам’ятайте, за що б ви не взялися, головне — будьте віддані своїй справі. Не залишайтеся байдужими до вивчення ПДР, адже як далеко б не зайшов прогрес, які б транспортні засоби не винайшли для переміщення, завжди будуть потрібні професіонали для їх керування.

Викладач спецдисциплін Різніченко Р. А.

 imgonline com ua Resize 1Gx5zCyiKKZTMhR9 imgonline com ua Resize CEddJM6Euf01 

 

Go to top