JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Слава Україні!
Героям слава!
Ukrainian English Polish
Menu

Світ природничих наук таємничий і загадковий.  Вони є фундаментальними, дають загальне обґрунтування природничо-наукової картини світу і є невід’ємною складовою культури високотехнологічного інформаційного суспільства.

2 квітня у ДНЗ ‟Гадяцьке ВПАУ” у ході проведення ‟Тижня предметів природничо-математичного циклу” відбувся ‟Конкурс презентацій”, метою якого було продовжити формування компетенцій учнів з точних предметів та розширювати їх світогляд, допомогти зрозуміти, що знання – це найцінніший скарб, який не можна ні вкрасти, ні загубити, ні знищити. На конкурсі учні, разом із викладачами-координаторами, під супровід створених ними презентацій, висвітлили і розкрили важливі змістовні теми з фізики, хімії, біології, географії, математики, інформатики та цікаво їх презентували. Незалежне неупереджене журі за виставленими балами визначило переможців:

І місце – Саєнко Надія (гр.№29), фізика: ‟Рівновага в житті людини” (викладач Бондаренко Т.А.);

ІІ місце – Цимбалістий Павло (гр.№25), інформатика: ‟Хмара чи куди прямує бізнес” (викладач Кириченко Н.М.);

ІІ місце – Горбач Павло (гр.№15) та Рогожка Аміна (гр. №37), біологія: ‟Цікаві факти про свиней” (викладач Саута Н.М.);

ІІІ місце – Глухота Тетяна (гр.№19), хімія: ‟Видобування нафти” (викладач Тютюнник М.Б.);

ІІІ місце – Кишкар Тамара (гр.№19), математика: ‟Світ великих чисел” (викладач Григорович В.П.);

ІІІ місце – Наздрачова Валерія (гр. №29), географія: ‟Квест-подорож по країнах Європи” (викладач Липівець Н.В.).

Усі доповідачі показали високий рівень підготовки, а їх наставники, викладачі, – належну компетентність і вміння працювали як дружна злагоджена команда. Конкурсанти зробили вагомий крок у розвитку своїх ораторських здібностей, умінні поводити себе перед аудиторією та висловлювати думку. Це важливі речі, які стануть їм у нагоді в майбутньому, допоможуть у спілкуванні з людьми, у пошуку роботи, сприятимуть росту кар’єри.

Організатором і ведучою конкурсу була голова методичної комісії, викладач фізики Бондаренко Т.А., яка використала багато цитат і мудрих висловів визначних філософів, науковців, літераторів про важливість оволодіння людиною знаннями, про значення і значимість кожної науки, зокрема природничого спрямування. Бондаренко Т.А. відмітила, що учні мають старанно навчатися, здобувати міцні знання, щоб добре розуміти навколишній світ, бути грамотними людьми, які вміють мислити, стати справжніми професіоналами. Ведуча також наголосила, що Людина - не цар природи, а її дитя, і вона повинна ставитись до неї, як до матері, щоб і на далі міг продовжуватися рід людський!!! Захід закінчився словами відомого французького письменника Антуана де Сент-Екзюпері: ‟... Ми всі несемося вдалину на одній і тій же планеті - ми екіпаж одного корабля”.

Викладач фізики Бондаренко Т.А.

   imgonline com ua Resize rZjewf71r5JX8QhQ imgonline com ua Resize QwR3yVYs19 
 imgonline com ua Resize DRbZjDhsCfM imgonline com ua Resize l5A5pqCKYbi7 
 imgonline com ua Resize lQMBlLFeZ1  imgonline com ua Resize N9sIysECxyn
 imgonline com ua Resize tcfP6pAyoYUgPNXu imgonline com ua Resize zuf9XWKoWpt 
Go to top