JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Слава Україні!
Героям слава!
Ukrainian English Polish
Menu

Кожен з нас як пасажир, водій або пішохід є учасником дорожнього руху, тому він - важлива складова життя суспільства. Отже, проблема безпеки руху була та залишається актуальною.

У рамках тижня професій (з 08 по 12 квітня 2019 року) «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії «С»» відбувається низка заходів, у яких беруть участь як учні, так і викладачі ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ».

Мета тижня - об’єднати зусилля на покращення знань правил дорожнього руху, підвищення рівня безпеки, правової свідомості та відповідальності учасників дорожнього руху.

З метою пропаганди важливості дотримання правил безпеки дорожнього руху голова методичної комісії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Машиніст крана автомобільного. Водій автотранспортних засобів категорії «В»,«С»», викладач спецдисциплін Різніченко Руслан Анатолійович долучився до акції «Безпека на дорозі». За його ініціативи організовано конкурс у стінах навчального закладу. Руслан Анатолійович підготував учнів, які мали бажання, до участі у Всеукраїнському конкурсі, за результатами якого більшість стали переможцями і посіли призові місця.

Участь підростаючого покоління в заходах такого напрямку виховує дбайливе ставлення до власного життя та життя оточуючих, сприяє розвитку уяви, уваги, пам’яті, спостережливості, пізнавальних інтересів, уміння орієнтуватися на вулицях населених пунктів та поза ними.

Бережімо один одного і не забуваймо, що життя людини – це найвища цінність.

Різніченко Р.А. - викладач

 imgonline com ua Resize KiJmo4Lj6FY imgonline com ua Resize 3p2uoUBXd1N6 
 imgonline com ua Resize A9azrQajX9kv  imgonline com ua Resize ruoxuN3l9Bg
Go to top