JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Слава Україні!
Героям слава!
Ukrainian English Polish
Menu

З метою популяризації професії, розвитку пізнавальних інтересів, розширення світогляду та стимулювання творчої активності учнів з 25 по 29 березня у ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» проходив тиждень професій «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Оператор комп’ютерного набору II, I категорії». 

Девіз тижня: «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!»

Тиждень розпочався виставкою учнівських робіт з професій.

.1  imgonline com ua Compressed 2zGKDcW7fGono

imgonline com ua Compressed FzdmfmaW7qN 2

26 березня викладачами Кириченко Н.М. та Суботою І.В. був проведений клавіатурний турнір, участь в якому взяли учні груп №19, 29, 104. За результатами турніру І місце посів Васильєв Микита (група №29), ІІ місце – Луценко Діана (група №104), ІІІ – Якимчук Дмитро (група №19).

 5 6 
 7 8 

9

28 березня в рамках Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week) викладачами Цимбалістою О.Р. та Кириченко Н.М. з учнями груп №19, 29, 204 за допомогою ігрової платформи Kahoot проведено онлайн-змагання з фінансової грамотності.  Учні змагались у трьох категоріях: «Валюти світу», «Розумні заощадження» та «Фінансова грамотність». У запеклій боротьбі перше місце виборов Семенюта Сергій (група №29), на другому місці – Васильєв Микита (група № 29), третє місце – Довгаль Наталія (група №29).

 10 11 

12

Викладач Грищенко Л.Є. підготувала інформаційний буклет та провела пізнавальні бесіди з учнями училища, присвячені Всесвітньому тижню грошей.

Хочеться побажати всім учням і надалі старанно вчитися та поповнювати свої знання. Нехай обрана професія приносить вам задоволення та прибуток!

Викладач спецдисциплін Цимбаліста О.Р.

 13 14 

15

Go to top