JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Слава Україні!
Героям слава!
Ukrainian English Polish
Menu

Стрімкий розвиток суспільства, а також науки і техніки вимагає від працівників освітніх установ постійного розвитку форм і методів їх діяльності, самореалізації і самовдосконалення.

1

Методична робота – це професійна компетентність, творчість, систематизація набутого людством педагогічного досвіду, пошук нових шляхів підвищення ефективності праці інженерно-педагогічних працівників.

З метою створення інформаційно-методичної бази для викладачів, удосконалення їхньої професійної майстерності, загальної культури та самоосвіти у навчальних закладах діють методичні кабінети.

У нашому закладі є сучасно обладнаний, прекрасно оформлений методичний кабінет. У ньому встановлено та в повній мірі використовується комп’ютерно-мультимедійний комплекс (сучасний комп’ютер, мультимедійний проектор, сканер, принтер, акустична система), який під’єднано до швидкісного Інтернету. Структура і наповнюваність кабінету продумані і створені так, що матеріали, які є в наявності і зберігаються в ньому, розміщені раціонально і зручно для використання.

Пастельні спокійні тони, нові компактні зручні меблі, чудові квіти та інші фактори позитивно впливають на емоційний стан педагогів, що працюють у кабінеті. У ньому проводяться педагогічні ради, інструктивно-методичні наради, засідання методичних комісій та методичної ради закладу освіти, семінари, педагогічні читання, засідання творчих груп, «Школи молодого викладача» та «Школи передового досвіду», уроки, навчально-виховні заходи, здійснюється самоосвіта педагогів.

2 3

Значна увага приділяється написанню викладачами та майстрами в/н статей, методичних розробок уроків, виховних заходів та публікації їх у фахових газетах та журналах, залученню інженерно-педагогічних працівників до участі у різного роду професійних конкурсах, конференціях, семінарах. Регулярно проводяться тижні предметів, матеріали яких оформляються головами методичних комісій та зберігаються у методичному кабінеті. Творчі доробки педагогів збираються та систематизуються.

Викладачі училища були переможцями обласного конкурсу «Викладач року», мають друковані роботи в таких журналах як ”Математика в школі”, ”Професійно-технічна освіта”, ”Позакласний час” тощо.

У навчальному закладі ведеться передплата методичної та фахової періодики. Зроблена та оформлена електронна бібліотека (в тому числі і ЕЗН із загальноосвітніх та спецпредметів), ряд тематичних підбірок матеріалів у папках: «Нормативно-правові документи», «Інноватика в системі профтехосвіти», «Сучасний урок», «Урок виробничого навчання в ПТНЗ», «Урок теоретичного навчання в ПТНЗ», «Школа молодого викладача» тощо.

Вся робота, що проводиться в училищі, висвітлюється у місцевих засобах масової інформації.

Отже, в нашому навчальному закладі створені належні умови для проведення колективної та індивідуальної методичної роботи, вивченню та поширенню кращого передового педагогічного досвіду, науково-технічної та педагогічної інформації.

Go to top