JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Слава Україні!
Героям слава!
Ukrainian English Polish
Menu

      3 та 9 січня 2020 року у Державному навчальному закладі «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» відбулися щорічні педагогічні читання, які цього разу були присвячені секретам педагогічної майстерності, технологічним новинкам, креативним ідеям та напрямкам підвищення ефективності підготовки кваліфікованих робітників. 

     Особливий інтерес викликали доповіді щодо цифровізації освітнього процесу та її ролі у реалізації сучасних технологій навчання кваліфікованих робітників.

чит9   чит1    чит4

Детальніше: Педагогічні читання 2020

   З метою виховання у підростаючого покоління почуття гордості за свій народ, любові до історії рідного краю та її видатних особистостей 10 жовтня 2019 року   було проведено І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка.

   Це свято рідного слова, можливість перевірити свої знання і сили, відчути власну причетність до когорти шанувальників творчості Великого Кобзаря.

   18 учнів училища взяли участь у конкурсі. Вони виконали завдання, що сприяли розкриттю мовних знань, практичних навичок, творчих здібностей і дали можливість ще раз звернутися до поетичного спадку Т.Г. Шевченка, піднести престиж української мови й літератури в молодого покоління.

дети  урок

Автори: Рой Н. В.,Зорило Н. М.

«Якщо ти говориш з людиною тією мовою,

котру вона розуміє, ти розмовляєш з її інтелектом.

Якщо ж ти говориш з людиною її рідною мовою,

ти розмовляєш з її серцем».

(Нельсон Мандела)

04 квітня 2019 року на базі ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» було проведено засідання обласної секції викладачів іноземної мови і зарубіжної літератури закладів професійної (професійно-технічної) освіти за темою «Оновлення змісту, форм і методів навчання іноземної мови у ЗП(ПТ)О». 

 imgonline com ua Resize Q7iXrlIo4Z imgonline com ua Resize 78M54UtDMFIJ8J 

Семінар розпочався вітальним словом директора ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» Мигаля О. М. та в.о. директора НМЦ ПТО у Полтавській області Короп Т. С. З планом роботи секції ознайомила Булочнікова О. О., методист НМЦ ПТО у Полтавській області та побажала присутнім творчої наснаги і активної співпраці.

В сучасних умовах розвитку світового співтовариства на перший план виходить високий рівень професійної підготовки підростаючого покоління, оскільки становище країни на світовому ринку залежить від професіоналізму його учасників. У зв’язку з цим, процес навчання має бути зорієнтованим на майбутню діяльність учнів в умовах інтеграції, в умовах міжкультурної комунікації.

Проблема поєднання англійської мови з іншими дисциплінами  у професійно-технічних  навчальних закладах стає досить актуальною.

 imgonline com ua Resize 7n8ilQbo7c0KY imgonline com ua Resize 52C8TWbLbad 

Викладачі ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» Зорило Н. М. та Різніченко А. М. презентували  досвід роботи: «Шляхи розвитку світогляду та професійної мотивації на уроках іноземної мови. Англійська мова – навчальний предмет чи виробнича необхідність?».  Викладачі поділилися власним педагогічним досвідом у вигляді творчого звіту, де продемонстрували фрагменти виховних заходів та уроків, які сприяли розширенню кругозору учнів та підвищили їх інтелектуальний рівень за рахунок знайомства з культурою англомовних країн, формували лінгвокраїнознавчу компетенцію, сприяли естетичному вихованню учнів та пробуджували інтерес до вивчення англійської мови як виробничої необхідності.

 imgonline com ua Resize 08yxLpFPmUQu1mo imgonline com ua Resize 2IoaQODUmty  imgonline com ua Resize 9hLVyWkqbLwO4o 

Цікавим і змістовним був виступ Данченко С. А., вчителя спеціалізованої ЗОШ №3 з поглибленим вивченням іноземної мови «Участь учнів старших класів у міжнародних програмах та конкурсах».  Також ділилися своїм професійним досвідом використання різноманітних форм і методів роботи з метою посилення мотивації до вивчення іноземної мови під час уроків та виховних заходів викладачі:  МЦ ППЗЗВ м. Хорол Кушнір Л. Г.,  ВПУ №7  Несен Н. М.,  РЦ ПТО №1 Шишова Н. С. м. Кременчук.

 imgonline com ua Resize FmEsqNiz13RnlicP imgonline com ua Resize jqLZjlpOzKd 

Зібрання колег-однодумців відбулося в доброзичливій і невимушеній атмосфері. Плідна співпраця надихнула всіх присутніх на нові  професійні звершення та розвиток творчого  потенціалу.

Викладачі Зорило Н. М. та Різніченко А. М.

 imgonline com ua Resize Cs5yyIq5sY8bg1ku imgonline com ua Resize HvNhBbNkJj  imgonline com ua Resize j7Iqxj85otaS 
 imgonline com ua Resize JAmTcxj6YuXS  imgonline com ua Resize LhqtbtBfPIy  imgonline com ua Resize nnqYq2p9UU
 imgonline com ua Resize nPRPecCXv4JM  imgonline com ua Resize PIyg8ICxdm  imgonline com ua Resize xs1xHWP9OCZ3IcjL

З 14 по 16  березня 2019 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2019». Організовує та проводить захід Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

 imgonline com ua Resize qOohGgAIaZWSJNb imgonline com ua Resize EeidSfETCEf 

Під час головної події освітньої галузі презентували свою діяльність  педагогічні працівники нашого закладу освіти. Викладач Цимбаліста О. Р. поділилася досвідом роботи з використання навчального сайту викладача при підготовці кваліфікованих робітників за професією «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних». А методист  Мельник Т.  М.  окреслила стратегію організації «змішаного навчання» на основі навчального сайту викладача, його  переваги та недоліки. До обговорення долучилися  в. о. директора НМЦ ПТО у Полтавській області Короп Тетяна Сергіївна, методисти НМЦ ПТО у Полтавській області Ярина Олена Юріївна, Дмитренко Тетяна Володимирівна, педагогічні працівники Решетилівського професійного ліцею ім. Боровенського, Решетилівського художнього ліцею, Гадяцького аграрного училища, освітяни Тернопільщини, Сумщини, Київщини.

 imgonline com ua Resize HMboYb6HYe imgonline com ua Resize vtE4Z2lgaAEfx 

Протягом трьох днів педагогічні працівники ЗП(ПТ)О Полтавщини відвідали науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, відкриті уроки, експертні дискусії, педагогічні коучинги, дискусійні панелі.

imgonline com ua Resize zHhS5SYfC4

Із впевненістю можна сказати, що цього року виставка вкотре підтвердила статус найбільшої освітньої платформи для обміну досвідом між навчальними закладами та педагогами.

Методисти Мельник Т. М., Бойко І. О.

 

imgonline com ua Resize DO636PiLU2TyCN

22.02.2019 р. у групі №17 майстром виробничого навчання Мерефою О.М. було проведено урок з теми: “ Приготування січеної та котлетної маси і напівфабрикатів з неї”.

Метою уроку було навчити учнів готувати котлетну та січену масу з м’яса, дотримуючись при цьому правил з охорони праці, санітарних норм та вимог, виховати культуру виробничої діяльності, сумлінності, відповідальності за результатами своєї роботи.

На уроці учні навчилися готувати січену та котлетну масу, напівфабрикатів з неї, користуючись технологічними картками, відповідним інструментом та обладнанням.

Свою роботу учні презентували під час проведення заключного інструктажу.

                                         Мерефа О.М. - майстер виробничого навчання

 imgonline com ua Resize 1rmiaomwqnkp  imgonline com ua Resize Q4XtYkkr0KaNB4r
 imgonline com ua Resize UkFTbJwZXd0Dp  imgonline com ua Resize Bzwadxmb9Ck
 imgonline com ua Resize gfs1LkaLz26LLbPB  imgonline com ua Resize hOqXPyg3nm1U0a

 

Сторінка 1 із 5

Go to top