JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Ukrainian English Polish
Menu

Завідувач лабораторії - майстер виробничого навчання Бутенко Валентина Миколаївна.

Лабораторія оснащена відповідно до вимог ДСПТО та СП(ПТ)О необхідним обладнанням і інструментом для підготовки кваліфікованих робітників, конкурентоспроможних на ринку праці.

Му́ляр - будівельний робітник, який виконує роботи з мурування або ремонту конструкцій зі штучних і природних будівельних матеріалів.  

Ремесло муляра — одне з найдавніших, історія цього заняття йде в глибину тисячоліть. З'явилось воно, певно, тоді, коли виникла знадоба будувати постійні житла в умовах нестачі деревних матеріалів, але при наявності каменю.

Маляр -  робітник, який фарбує і покриває лаком стіни, двері, підлоги, та інші елементи будівель при їх остаточному оздобленні. Назва професії «Маляр» походить від німецького слова «Maler», що означає живописець.

Штукатур є тим будівельним фахівцем, від якості роботи якого залежить, як буде виглядати будинок після введення його в експлуатацію. Висококваліфікований штукатур за своїм рівнем наближається до художника. Результати роботи штукатура завжди видно, тому кажуть, що його робота є візитною карткою всіх будівельників , які споруджували будівлю.

У ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» для підготовки  кваліфікованих робітників з професій Муляр, Маляр, Штукатур  створено всі  необхідні  умови  для якісної  підготовки професіоналів  своєї справи, сприяння  розвитку та вдосконаленню навичок майбутніх будівельників, надання можливості учням розкрити свій потенціал та професіоналізм.

Go to top