JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

 

Menu

26.11.2018 року у рамках акції «16 днів проти насильства» в ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» відбулася інформаційна лінійка, на якій психолог Саута Н.М. розповіла про мету акції та заплановані дії.

imgonline com ua Resize 2FYJg5ib8xtoV     imgonline com ua Resize 3B7xbeZLyIrPOr     imgonline com ua Resize 9ilNWgWlpVndDO

                 imgonline com ua Resize l6skAnHnMQf4KeKF          imgonline com ua Resize kRQYHZYmiAJf08j         

27.11.2018 року в ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» провідним спеціалістом РЦСССДМ було проведено інформаційно-профілактичний захід «Ми за світ проти насильства».

                           imgonline com ua Resize NcjAqNPfH3Hnifvr      imgonline com ua Resize q0CbNmLalcKC7P8

28.11.2018 року учні групи №19 «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Оператор комп’ютерного набору» відвідали Гадяцьку центральну районну бібліотеку ім. Лесі Українки. Працівники бібліотеки провели з підлітками відверту розмову: «Його ім’я – підступний СНІД» та флеш-моб «СНІДу – ні».

                                               imgonline com ua Resize QVOGPp7Ua3n               imgonline com ua Resize ld7KZiTF0h      

30.11.2018 року в ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» практичним психологом Саутою Н.М. була проведена тематична лінійка, присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

          imgonline com ua Resize kkEx5VLcU6fus9         imgonline com ua Resize jT1iB63XOXXQ        imgonline com ua Resize eUn9Hd3PJnheJTX

 «Усі люди мають недоліки – хто більші, хто менші.                                                    

Ось чому і   дружба, і допомога, і спілкування 

були б неможливими, якби не існувало між нами

 взаємної терпимості». 

                                                     Г.Гвіччардіні.

 

16 листопада відзначають Міжнародний день толерантності.

У ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище»  Практичним психологом  Саутою Н.М  було проведено заняття з елементами тренінгу «Вчимося бути толерантним», мета якого сформувати в підлітків чітке уявлення про толерантність, стимулювати уяву учнів у пошуках власного розуміння толерантності, розвивати навички спілкування з іншими людьми,  взаємодії з ними на основі співчуття, співрозуміння, доброзичливості.

WP 20171116 19 18 48 Pro WP 20171116 18 53 47 Pro

WP 20171116 19 16 28 Pro WP 20171116 19 51 10 Pro

WP 20171116 19 28 55 Pro WP 20171116 19 24 57 Pro

 

«Не помиляється лише той,

хто нічого не робить.

Не бійтеся помилятися –

бійтеся повторювати помилки.»

Теодор Рузвельд 

Основні види роботи практичного психолога:

Психодіагностична робота. Даний вид діяльності передбачає обстеження, спрямовані на діагностику психічного стану учнів на кожному етапі навчання, рівня їх психологічного здоров’я, індивідуально–психологічних особливостей, соціально–психологічних та інших умов, що впливають на психосоціальний розвиток особистості учнів.

Консультаційна робота.Консультаційна робота – основна форма індивідуальної роботи з клієнтами, які звернулися за допомогою. На замовлення клієнтів – педагогів, учнів, батьків – надається психологічна допомога з особистих проблем. Цей вид допомоги передбачає надання консультативної допомоги у розв’язанні гострих життєвих проблем, криз, внутрішніх конфліктів. Допомогу у виробленні адекватних форм поведінки, комунікативних умінь у різноманітних життєвих, навчальних та професійних ситуаціях.

Детальніше...

 psiholog
Саута Наталія Миколаївна 

У 2006 році закінчила Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія. Психологія» та здобула класифікацію вчителя біології, валеології та основ екології, практичного психолога у закладах освіти.

Життєве кредо: "Ніколи не зупинятись на досягнутому".

Педагогічне кредо: "Треба любити те, що робиш і йти вперед крок за кроком"

 

Go to top