JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Menu

3-го вересня 2018 року Державний навчальний заклад "Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

зустрічав нове поповнення першокурсників. 

imgonline com ua Resize d3CS68fsFXJ2SRp

Розпочав урочисту частину свята директор училища, Заслужений працівник освіти України, Олександр Миколайович Мигаль, який привітав усіх з початком нового навчального року. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів АТО, що були випускниками нашого училища і поклали квіти до меморіальної дошки.

imgonline com ua Resize FcCvQ2j9u5oUE5n8

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Віталій Миколайович Бондаренко зачитав наказ про зарахування до училища першокурсників і привітав усіх з Днем знань.

imgonline com ua Resize bELj1fJ7ytBEF

Вітали з досягненням пенсійного віку Требу Володимира Миколайовича та нагородили почесною грамотою. Також адміністрація закладу та військові побратими поздоровили з виходом на заслужений відпочинок Криворучка Івана Яковича.

imgonline com ua Resize SVijmnrgXh              imgonline com ua Resize CjweyOJ4L6TVR

imgonline com ua Resize 1ZJpG7nlgqB8

Щедрим, теплим та мудрим словом класний керівник групи №15 Саута Наталія Миколаївна привітала тих, хто тільки починає свій шлях у стінах цього навчального закладу, побажала їм сили й енергії, прагнення оволодівати знаннями і здобувати нові професії. А першокурсники зачитали присягу, яку обов'язково повинні пам'ятати та виконувати протягом усього навчання.

imgonline com ua Resize kE2rs9rfWVMlxc           imgonline com ua Resize Q1e17xd7KG

Після урочистої лінійки учням перших курсів був проведений урок "Лесеними стежками" в урочищі "Зелений гай".  Свято першого дзвоника дало заряд позитивних емоцій на навчальний рік, тому весь трудовий і учнівський колектив розпочав плідну та творчу роботу з чудовим святковим настроєм.

imgonline com ua Resize PZBXtWoq6l             imgonline com ua Resize JUfe2Tjq0iF94Qg

Go to top