JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

 

Державний навчальний заклад

"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Menu

28 травня хореографічні колективи ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» «Дивограй» та «Арабеск», взяли участь у Всеукраїнському хореографічному конкурсі «Танц-Майстер»  м. Харків. Учасники майстерно виконали три номери, достойно представили свій навчальний заклад та здобули бажану перемогу в двох номінаціях:

  • Танці народів світу – Колектив народного танцю «Дивограй» з танцем «Фламенко» (виконавець Горбенко Маріанна), - Лауреат першого ступеню та «Циганський танець» - Лауреат другого ступеню;
  • Стилізована народна хореографія – Колектив сучасного танцю «Арабеск» з танцем «Не сходило вранці сонечко»- Лауреат першого ступеню.

В даних номінаціях боролися за перемогу разом з нами тринадцять колективів, всі вони виступали гідними конкурентами та продемонстрували достойний рівень підготовки. Та все ж таки наполеглива праця керівника колективів Ляшенко Алли Вікторівни, творче натхнення учасників та безмежне  бажання перемогти не були марними і ми отримали бажаний результат.

Всі ці досягнення для наших колективів є поштовхом працювати далі, розвиватися в сфері мистецтва та представляти своє училище на Всеукраїнському та Міжнародному  рівнях, як найкращий навчальний заклад, що виховує і навчає творчу, креативну, працьовиту та різнобічно розвинуту молодь. 

IMG 20170528 124648 IMG 20170528 145901
IMG 20170528 145959 IMG 20170528 150837

 

Go to top