JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Menu

        У листопаді 2019 року в ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» викладачем-філологом Наталією Рой було проведено інформаційне заняття щодо змін у новій редакції «Українського правопису».

        Колектив училища із зацікавленням сприймав матеріал, жваво обговорюючи зміни у правописі.

        Проведене заняття показало, що працівники училища зацікавлені у якнайвищому рівні власної правописної грамотності.

       пр3                         рой 

Викладач Рой Н. В.

             Ми живемо в епоху величезного впливу науково-технічного прогресу практично на всі сфери людської діяльності. Ледве встигають появитись нові технології, як вони стають застарілими, і їх замінюють ще новіші. Тому, щоб бути конкурентоздатним у своїй галузі, кожний фахівець повинен досконало володіти сучасними інформаційними та комунікативними технологіями. Одним з важливих засобів зацікавлення здобувачів навчанням є проведення різного роду змагань.

           11 листопада 2019 року 24 здобувача ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ»  взяли  участь у Міжнародному  конкурсі  з інформатики та комп’ютерної грамотності  «Бобер 2019» на чолі координатора конкурсу «Бобер» Кириченко Наталії Миколаївни.

         боб1 боб2 

         боб3  боб4

         боб5  боб6 

         боб7   боб8

Викладач спецдисциплін Кириченко Н. М.

    «Народ, що не усвідомлює значення рідної мови для свого вищого духовного життя і сам її покидає й відрікається, виконує над собою самовбивство»           (Шафраник).

    Найперша і найголовніша ознака індивідуальності людини – це його мова. У ній мудрість і пам’ять тисячоліть. У ній щирість, радощі й печаль народу, його труд і піт, кров і сміх.

     Напередодні Дня української писемності та мови працівники та учні навчального закладу долучилися  до традиційної акції “Всеукраїнський радіодиктант національної єдності“.
     Пам’ятаймо нашу історію, бережімо рідну мову, яка є одна з найдавніших, найрозвиненіших  і наймелодійніших у світі, і не забуваймо, що ми творці сьогодення та майбутнього!

             д1     д3 

д2    д4

Викладач Зорило Н. М.

     

       День Захисника України став офіційним державним святом зовсім недавно, лише в 2015-му році. Його дата ніколи не змінюється і відзначається це свято 14 жовтня. Так, саме в один день з Покровою Пресвятої Богородиці. І це не просто так.

      Цей день можна назвати одним з найважливіших свят для нашої країни, його заснували на тлі збройного конфлікту з Росією в Україні. 

     Вперше це свято набуло гасла "Сила нескорених",тому що люди, які захищають кордони і суверенітет України демонструють саме силу нескорених. 

     Напередодні свята відбувся урочистий захід в нашому навчальному закладі, де хвилиною мовчання вшанували пам`ять загилих у збройному конфлікті.

    Присутніх привітав директор училища ,Заслужений працівник освіти України, Мигаль О. М.   

    Яскравими номерами розважили учнів та працівників учасники художньої самодіяльності навчального закладу. 

     Все відбулося  урочисто та в піднесеному настрої.

миг  пісня  

тан1   тан2

 

24 вересня 2019р. з нагоди Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня в Україні у ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище», на місцевому стадіоні  «Колос» відбулися Малі Олімпійські Ігри.

Організатори та координатори заходу – керівник фізичного виховання  Боряк Микола Анатолійович і заступник директора з виховної роботи Бутенко Юрій Олександрович.

Боряк 1

 Учасників та всіх присутніх привітав директор, Заслужений працівник освіти України, Мигаль Олександр Миколайович, який наголосив  на важливості здорового способу життя, закликав виховувати в собі почуття патріотизму та активно займатися спортом.

Мыгаль

 На захід був запрошений почесний гість, жива легенда, Майстер спорту міжнародного класу, рекордсмен «Книги Гінеса», 4 - разовий чемпіон Європи, 8 – разовий чемпіон світу з гирьового спорту, суддя Національної категорії  Брикін Микола Михайлович.

Брыкин

В рамках змагань  проведено забіг на 100 метрів у юнаків та дівчат, стрибки у довжину, естафету чотири по 100 метрів, забіг на 500 метрів у дівчат та 1000 метрів у юнаків, змагання з міні футболу у юнаків та  з волейболу у дівчат.

500 д 1000 х              прыг прыг1                                                      эст  вол1                              фут

Урізноманітнили свято спортивним танцем з  елементами  акробатики учасники художньої самодіяльності навчального закладу.

  тан3  тан 2 

Групи підтримки підготували цікаві спортивні речівки для учасників.

речь

За результатами  змагань в кожній категорії переможці Олімпійських ігор нагороджені дипломами, а групи підтримки за кращу речівку– солодкими призами.

наг2 наг3 наг 1

  

Захід пройшов цікаво, змістовно, подарував багато позитивних емоцій, як організаторам, так і учасникам та вболівальникам.

                                                                                                                                                      Старший викладач Боряк М. А.

Сторінка 1 із 9

Дочірні категорії

Go to top