JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Menu

Ми на форумі професійно- технічної освіти Полтавської області. "Освіта. Професія. Кар'єра"

imgonline com ua Resize 4yBBjR8AptjB imgonline com ua Resize dIyD19hBXVddX

imgonline com ua Resize fjDwy1kr7w8t imgonline com ua Resize UZXZeizZdP14qV

imgonline com ua Resize LnE6xqkmYPJFQ8 imgonline com ua Resize PANnyz09A4Z3

25 травня 2019 року учні та працівники ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» брали участь в щорічному обласному літературно-мистецькому святі «Дивоцвіт Лесиного гаю», присвяченому 170-річчю від дня народження Олени Пчілки. Вони презентували професії та спеціальності з яких ведеться підготовка кваліфікованих фахівців. Кожен присутній мав змогу отримати інформацію щодо вступу та процесу навчання.

Справжньою окрасою свята була виставка кулінарних та кондитерських виробів, які виготовили учні училища, що навчаються за професіями «Кухар. Кондитер. Пекар». Всі бажаючі ласували смаколиками.

Вироби учнів, які опановують професію «Електрогазозварник», що були представлені на виставці, викликали великий інтерес у гостей свята. Присутні зацікавлено роздивлялися експонати та розпитували про процес їхнього виготовлення. 

Виставка залишила позитивні емоції про свято і навчальний заклад. Гості й учасники отримали цікаву інформацію і задоволення.

Викладач М.М. Ілляшенко

3   1

4   2

13.05.2019 року працівники та учні училища зібралися на урочисту лінійку з нагоди подвійного свята. Це 70-ти річний ювілей викладача спецдисциплін, спеціаліста першої категорії Мохова Миколи Григоровича та зустріч з лав Збройних Сил України майстра виробничого навчання Лукаша Андрія Анатолійовича. Ми приєднуємося до всіх побажань і ще раз зичимо Вам міцного богатирського здоров’я, молодечого запалу, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки.

 imgonline com ua Resize DUI3iSlarwiq imgonline com ua Resize MUcwfz008U9R5a8r  imgonline com ua Resize Nid8ULwzijmIhmv 
 imgonline com ua Resize qteKIlSMkV0wZ  imgonline com ua Resize BUtk7B8nvA  imgonline com ua Resize cCVbTbI4aY
 imgonline com ua Resize Os8YAilMCJgq  imgonline com ua Resize SUI612ssL9noao6  imgonline com ua Resize f8mmswyVEgsn

Сторінка 1 із 8

Go to top