JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

 

Державний навчальний заклад

"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Menu

5Сучасний розвиток технологій виробництва, обладнання вимагає постійного вивчення та впровадження в навчальний процес новітніх тенденцій. Соціальне партнерство дає таку надзвичайну можливість на практиці учням ознайомитися з новою технікою,  набути певних практичних навичок, відчути себе членом трудового колективу. Співпраця з  ТОВ науково-виробниче підприємство «Нафтогазсервіс», КСП «Зелений гай» розкриває не лише професійні горизонти для наших випускників, а й турбується про поповнення матеріально-технічної бази навчального закладу. Підприємство надає свої виробничі потужності для закріплення практичних вмінь та навичок учнів і майстрів виробничого навчання.

Про підприємство

ТОВ НВП “Нафтогазсервіс” знаходиться за адресою: 37300. Полтавська область, м. Гадяч, вул. Енгельса, 37,   

ТОВ НВП “Нафтогазсервіс” очолює:

Директор  Попельнюх Анатолій Федорович.

ТОВ НВП “Нафтогазсервіс” спеціалізується на виконанні робіт по облаштуванню нафтових та газових родовищ, свердловин, будівництву промислів (УКПГ, УКПН), нафтогазопроводів-шлейфів, магістральних нафтогазопроводів та інших об’єктів нафтогазового комплексу України, на що має ліцензію АВ 555562 від 21.09.2010 р. та відповідні Дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки.

1 2

           Облаштування свердловин в заплаві                            

Реконструкція Тимофіївської УСП

               р. Сула Яблунівського НГКР                                                                                                                           

За 21 рік роботи на об’єктах нафтогазового комплексу підприємством ТОВ НВП «Нафтогазсервіс» збудовано:

 •  більше 300 км. магістральних газопроводів для Полтавського та Харківського ГПУ.
 • прокладено більше 3000 км. нафтогазопроводів-шлейфів,
 • проведено підключення та облаштування 138 газових та 31 нафтових свердловин,
 • споруджено, обладнано та здано 18 площадок УКПГ(Н), в тому числі: Куличихівська, Краснозаярська, Кавердинська, Західно-Радченківська, Лобачевсько-Щербаківська, Мехедівсько-Голотовщинська УКПГ, Східно-Селюхівська, Більська УКПН, Білоусівська, Хрківцівська, Наташинська, Луценківська УППГ, розширення Семиренківської УППГ, Реконструкція Західно- Радченківської УППГ.
 • Змонтовано технологічну установку по вивітрюванню та осушці газу Яблунівського ГПЗ.
 • Виконані роботи по реконструкції Тимофіївської УСП (установки “сайклінг-процес”) для більш глибокого вилученню з газу вуглеводневої сировини;
 • Виконані роботи по облаштуванню та підключенню свердловин в заплаві р.Сули Яблунівського НГКР.
 • Виконані роботи по будівництву Установки підготовки та зберігання конденсату Семиренківського ГКР.
 • Виконані роботи по технічному переоснащенню установки  ТЗСУ Луценківського родовища .
 • Виконані роботи по технічному переоснащенню установки  ТЗСУ Мехедівсько-Голотовщинського родовища.
 • Виконані роботи по будівництву Технологічної установки попередньої підготовки нестабільного газового конденсату Мехедівсько-Голотовщинського родовища.
 • Виконані роботи по Реконструкції УКПГ Розпашнівка для підвищення тиску газу.
 • Виконані роботи по будівництву Газопроводу-відводу від  УППГ «Олефірівка» до магістрального газопроводу та багато іншого.

          З року в рік підприємство стрімко нарощує обсяги виробництва та соціально-економічні показники, що за останні роки складають:

Показники Од. вим. Роки
2010 2011 2012 2013 2014
Обсяг виконаних робіт     Всього:  млн.грн 17,6 27,3 34,5 64,8 54,5
в т.ч. власними силами млн.грн 15,7 22,7 28,3 52,8 51,0
Середньоспискова чисельність штатних працівників чол. 78 105 115 121 109

Починаючи в 1994 році з 20 чоловік на сьогоднішній день підприємство нараховує близько 150 чоловік середньоспискового складу працівників-спеціалістів високого ґатунку, а в літньо-осінній сезон створює ще близько 100 додаткових робочих місць. Структура профечійно-якісного складу працівників підприємства збалансована досвідом роботи і на сьогоднішній день становить: 20 чоловік інженерно-технічного персоналу з відповідною освітою та великим досвідом роботи в даній галузі, 14 електрозварників тільки 6-го найвищого кваліфікаційного розряду, 9 газорізальників тільки 5-го найвищого кваліфікаційного розряду, 6 ізолювальників 5-го найвищого розряду, 8 машиністів автокрану найвищого кваліфікаційного розряду, 8 машиністів бульдозеру 6-го найвищого кваліфікаційного розряду, 4 машиністів екскаваторів 6-го найвищого кваліфікаційного розряду, 6 машиністів трубоукладальників 6-го найвищого кваліфікаційного розряду, 18 слюсарів-монтажників найвищого ґатунку, 16 водіїв 1-го класу, дефектоскопісти, пилорамники, столярі і т.д.

3 4

 

    Установка підготовки та зберігання                            УППГ Білоусівського ГКР

     конденсату Семиренківського ГКР

Починаючи з 2006 року і по даний час ТОВ НВП “Нафтогазсервіс” займає місце в першій п’ятірці  Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих» серед підприємств України за профілем діяльності у класі «середні підприємства», а в кризовому 2009 році підприємство посіло «1» місце по даному рейтингу серед 350 000 подібних суб’єктів господарювання України і  здобуло статус «Підприємство року».  А за даними національного бізнес-рейтингу ТОВ НВП “Нафтогазсервіс” посіло почесне друге місце по Україні серед 300 000 підприємств за критеріями: обсяг виробництва, чистий прибуток, продуктивність праці, заробітна плата і було нагороджене  національним сертифікатом  «Лідер галузі 2008»., «Лідер галузі 2011», «Лідер галузі 2012».

На сьогоднішній день підприємство ТОВ НВП “Нафтогазсервіс” має власну виробничу базу 3,18 га нараховує більше 81 одиниць техніки, в тому числі 64 одиниці спецтехніки, біля 110 чоловік середньоспискової чисельності  штатних робітників-спеціалістів високого ґатунку і має можливість для виконання будівельно-монтажних робіт по об’єктам нафтогазового комплексу України в обсязі  до 100 млн. грн. за рік.

Go to top