JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

 

Державний навчальний заклад

"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Menu
P2180059 P2180049

Гадяцьке вище професійне аграрне училище задля успішної роботи не лише плекає набутий досвід та традиції, а й слідкує за тенденціями нових часів, щоб задовольнити потреби сучасного ринку праці  та підготувати спеціалістів належного конкурентоздатного рівня. У період нестабільності, економічної кризи дуже важливо мати надійних партнерів-роботодавців які формують замовлення на кадри, забезпечують робочими місцями випускників училища. Тісною та плідною співпрацею можна назвати соціальне партнерство з Північно-Східним регіональним управлінням ПрАТ «Райз-Максимко», в результаті якої підписані відповідні угоди про співпрацю.

Детальніше...

PA020828 PC160023

Соціальне партнерство –  це особливий тип взаємодії  освітніх навчальних закладів із усіма суб’єктами ринку праці, його інститутами, а також регіональними органами управління, націлений на максимальне узгодження і реалізацію інтересів усіх учасників цього процесу. Гадяцьке вище професійне аграрне училище нині впроваджує цільову підготовку робітників для конкретних  замовників кадрів. На даний час наше училище тісно співпрацює з ПП «Новатор Агро».  Предметом співпраці є: використання сучасної техніки і передових технологій для проведення практичних робіт та проходження учнями виробничої практики, працевлаштування випускників. Підприємство надає допомогу навчальному закладу по розширенню матеріально-технічної бази, надання новітньої техніки та новітніх технологій обробітку землі.

Детальніше...

5Сучасний розвиток технологій виробництва, обладнання вимагає постійного вивчення та впровадження в навчальний процес новітніх тенденцій. Соціальне партнерство дає таку надзвичайну можливість на практиці учням ознайомитися з новою технікою,  набути певних практичних навичок, відчути себе членом трудового колективу. Співпраця з  ТОВ науково-виробниче підприємство «Нафтогазсервіс», КСП «Зелений гай» розкриває не лише професійні горизонти для наших випускників, а й турбується про поповнення матеріально-технічної бази навчального закладу. Підприємство надає свої виробничі потужності для закріплення практичних вмінь та навичок учнів і майстрів виробничого навчання.

Про підприємство

ТОВ НВП “Нафтогазсервіс” знаходиться за адресою: 37300. Полтавська область, м. Гадяч, вул. Енгельса, 37,   

ТОВ НВП “Нафтогазсервіс” очолює:

Директор  Попельнюх Анатолій Федорович.

Детальніше...

Go to top