JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад

"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Menu

Правила і обов’язки для пішоходів та велосипедистів

Саме таку назву мав виховний захід, який провів викладач спецдисциплін Різніченко Руслан Анатолійович. Учні мали можливість повторити і закріпити знання з правил дорожнього руху для пішоходів та велосипедистів, а також розвинути вміння практично їх застосовувати.

imgonline com ua Resize 0r9yvNTQrVxo6 imgonline com ua Resize iQs1DwD93vc9
Гість заходу, представник поліції Гадяцького району Полтавської області, Олена Олексіївна Сушко, інспектор ювенальної превенції, нагадала учням про найголовніші правила життя - правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах та головний закон дороги – чітке виконання Правил дорожнього руху. Доповідь була змістовною та лаконічною, яка поступово переросла у невимушений діалог з аудиторією. Олена Олексіївна щиро подякувала за теплу зустріч з підростаючим поколінням, а учні в свою чергу - за цікаву та доступну інформацію.
 imgonline com ua Resize CzYZOHQucqATFeKI imgonline com ua Resize ul5CeYbK59tQb 
Руслан Анатолійович наголосив, що життя у кожної людини єдине і неповторне, тому кожен повинен його берегти. Викладач підкреслив, що цієї мудрої і дуже важливої науки потрібно вчитися постійно, щоб одержані знання стали стійким переконанням і нормою життя. Сумні цифри статистики ДТП з постраждалими не залишили нікого байдужими і ще раз стали мотивацією до удосконалення знань правил пішоходів і велосипедистів та їх неухильного дотримання.
 imgonline com ua Resize GC6BADL740fdCAj  imgonline com ua Resize Mo5h8TKei55ff
Яскравою сторінкою заходу була гордість навчального закладу – Дев’ятка Діана та Іващенко Тимофій, учасники Всеукраїнського конкурсу "Молодь за безпеку дорожнього руху". Учні з захопленням продемонстрували свої відеоматеріали, проаналізували конкретні правопорушення, які призводять до ДТП, акцентуючи увагу на регіональному компоненті. 
imgonline com ua Resize t9DuCE94MU
 По завершенню заходу всі присутні на згадку отримали тематичні пам’ятки (правила для пішоходів та велосипедистів).
Різніченко Р.А. - викладач спецдисциплін
Go to top