JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад

"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Menu

До Дня вшанування воїнів-інтернаціоналістів в ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» проводяться традиційні щорічні спортивні змагання серед навчальних закладів міста Гадяч з волейболу, баскетболу та футболу. Цього року відкрили серію турнірів змагання з волейболу, де перемогу здобули учні ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ», які в загальному фіналі, з рахунком 2:1, обіграли переможців районної спартакіади школярів, команду Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки. 3 місце посіла команда Гадяцької спеціалізованої школи №4. Команди Гадяцького обласного ліцею-інтернату та Гадяцької спеціалізованої школи №3 посіли 4-5 місце.

 imgonline com ua Resize PaiNQ2kA1z5hD  imgonline com ua Resize V5LxVHcTHQKjDL3
   

А от у змаганнях з баскетболу перемогу здобули хлопці ліцею-інтернату, які у фіналі обіграли команду ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ».

 imgonline com ua Resize OU7UjbFDAjQio  imgonline com ua Resize rxJFbZdU2ngQ5YEa

Привітали та нагородили учасників змагань воїни-афганці Крупський О.А., Ясько І.В., Осипенко Б.А., заступник директора з виховної роботи Бутенко Ю.О. та керівник фізичного виховання Боряк М.А. Переможці та призери були нагороджені кубками, грамотами та медалями від ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ», спілки воїнів-інтернаціоналістів Гадяцької місцевої ради та Гадяцької райдержадміністрації. 12 лютого чекаємо всі команди міста на змагання з футболу.

Бутенко Ю.О. - заступник директора (ВР)

imgonline com ua Resize UMorowPwEN6UY2Y

Go to top