JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад

"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Menu

      25-26 квітня 2018року в Україні за підтримки Міністерства юстиції було реалізовано соціальний проект «Всеукраїнський правовий диктант». На Всеукраїнському рівні проект підтримали такі громадські діячі, як Ахтем Сеітаблаєв, Андрій Куликов та Ірина Мерлені. Старшокласники та учні професійно-технічних навчальних закладів мали змогу відповісти на десять простих запитань, що давало їм можливість зорієнтуватись і вирішити для себе чи знають вони свої права, визначені законодавством України.

      Викладачі та всі інші громадяни давали відповіді на складніші запитання. Керівник соціального проекту «Всеукраїнський правовий диктант» в Україні» Лариса Безуглова зазначила: «Анкетування з викладенням ситуаційних завдань розроблено компанією Експертна юридична служба додатково. Ми з Вами прекрасно розуміємо, що одним із аспектів всебічного розвитку особистості є висока правова культура. Адже не можна вважати фізично здорову людину гармонійно розвиненою, коли вона, маючи широкі знання, добре навчаючись, не знає свої права та закони. А тим паче, коли мова йде про наших дітей, наше майбутнє!»

      Інженерно - педагогічні працівники ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» також долучилися до участі у цьому соціальному проекті. 12 педагогів та 19 учнів спробували свої сили у написанні Всеукраїнського правового диктанту та з’ясували ступінь своєї захищеності у особистій та соціальній сферах, здоров’ї, безпеці та фінансах, що було засвідчено у Карті правового здоров’я.

      Усі учасники соціального проекту «Всеукраїнський правовий диктант» отримали відповідні сертифікати.

                                          Олександр Бутко, викладач правознавства, 

голова методичної комісії суспільних дисциплін.

 1  2

 

Go to top