JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад

"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Menu

26 травня 2018 року в урочищі «Зелений Гай» відбулося щорічне літературно-мистецьке свято «Дивоцвіт Лесиного гаю».

        Здивували гостей виставки-продажі народних умільців, традиційне читання віршів Олени Пчілки і Лесі Українки, гучні пісні у виконанні аматорських колективів. Справжньою окрасою свята була виставка кулінарних та кондитерських виробів, які презентували учні ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ», що навчаються за професіями «Кухар. Кондитер», «Кухар. Пекар». Кожен присутній мав змогу поласувати смаколиками. Пригощали варениками, пирогами, пампушками, тістечками, кексами, рогаликами, тортами, узваром.

        Захід залишив по собі лише позитивні емоції. Гості й учасники заходу отримали позитивні емоції.

4 3
7 1111
5 6

        Перші вироби — вироби з металу були виготовлені ще в давнину умілими майстрами. Сьогодні вироби з металу мають високу вартість, але при цьому вони можуть підкреслити ексклюзивність екстер’єру , інтер’єру квартири або заміського будинку. Вироби з металу були і залишаються затребуваними. Секрет популярності укладений в обʹєднанні двох якостей – краси і міцності, бо вони можуть виглядати легкими і витонченими, але при цьому зламати їх людині не під силу! Такий виріб стане креативним подарунком, зробленим з любов’ю і майстерністю, і спогади про майстра буде зберігати вічно.

       Вироби учнів, які вивчають професію «Електрогазозварник», «Газорізальник», «Монтажник з монтажу сталевих та з/б конструкцій» у ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» були представлені на виставці 26 травня 2018 року в Зеленому гаю під час проведення заходу «Дивоцвіт Лесиного гаю», в якому активну участь взяла кафедра з підготовки цих професій. Представлені вироби викликали великий інтерес у гостей свята, адже присутні із зацікавленням роздивлялися експонати та розпитували про процес їхнього виготовлення.  

      Оволодівши професією електрогазозварника та засвоївши виробництво металевих виробів, ви можете створити відмінне джерело доходу! Це дозволить вам перетворити своє хобі в досить прибуткове заняття. Адже речі, які були зроблені своїми руками, дуже цінуються.

      Виставка залишила позитивні емоції. Гості й учасники отримали цікаву інформацію і задоволення.

2 22
33 44

 

Go to top