JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

 

Menu
  1. 27. 02. 2018 р. на базі ККЗ «Дружба» відбувся перший зональний Огляд-конкурс художньої самодіяльності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Полтавської області «Нове покоління». Учасниками були навчальні заклади району: Державний навчальний заклад «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» - директор Заслужений працівник освіти України Мигаль Олександр Миколайович; Регіональний центр професійно-технічної освіти м. Зіньків – директор Харчук Надія Миколаївна та Державний професійно-технічний навчальний заклад «Професійний аграрний ліцей» с. Веприк – директор Берус Іван Васильович.

Кожен навчальний заклад намагався якомога краще представити себе і свою творчість і оскільки загальне враження від побаченого у досвідчених членів журі склалося позитивне то можна сказати, що всім вдалося досягти мети.

У цьому конкурсі Державним навчальним закладом «Гадяцьке вище професійне аграрне училище», було представлено 10 номерів різножанрового характеру – це народна творчість (вокальна та хореографічна), різні стилі та напрямки сучасного мистецтва, а також гумор та циркове мистецтво, і ще два номери поза конкурсною програмою. Демонструючи свої творчі здібності всі учасники заявили про себе як про стильних, креативних і мистецько-обізнаних особистостей. Глядацька аудиторія активно супроводжувала оплесками кожен номер і 60 хвилин, для присутніх, промайнули наче мить. У кожного виникало бажання продовження свята мистецтва. Всі номери заслуговували на особливу увагу і мали не аби який емоційний вплив на глядачів. Загальне спрямування виступу було на патріотичне виховання на основі народної творчості, прищеплення почуття особистої гідності, відповідальності перед своєю Батьківщиною та родиною. Загалом на заході панувала творча атмосфера і склалося враження, що на сцені демонструють свої творчі здібності не робітничі кадри, а досвідчені митці. Побачене викликало і сміх і сльози, а головне всі гості отримали моральний відпочинок та естетичне задоволення.

Журі відзначило ріст майстерності колективів ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище», клопітку роботу керівників гуртків: Ляшенко Алли Вікторівни, Посенка Віктора Михайловича, Бондаренко Тетяни Анатоліївни, Казмерчука Олега Петровича, Чернички Петра Миколайовича та заступника директора з навчально-виховної роботи Бондаренка Віталія Миколайовича. Представникам журі було складно визначитися з найкращими номерами, бо кожен був по своєму цікавим оригінальним та майстерним і навіть було відмічено останні позаконкурсні номери нашого навчального закладу як цікаві позитивні та виконані на достойному рівні.

Керівники та учні нашого навчального закладу далі продовжують ретельну підготовку по всіх представлених в концертній програмі жанрах, адже попереду нас чекає участь у фіналі Обласного огляд-конкурсу художньої самодіяльності серед учнів та працівників професійно-технічних навчальних закладів «Нове покоління» в м. Полтава. І ми впевнені, що наша праця принесе нам нові, високі здобутки в сфері мистецтва.

1324865

79

Go to top