JSN Solid - шаблон joomla Продвижение
Menu

Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання «педагог». В умовах суперечливого сьогодення все це здається непросто, але освітянська нива продовжує дивувати світ яскравими особистостями, визначними перемогами і їх здобутками. Є такі здобутки і в ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище».

PA041169 PA041180

Напередодні Дня працівника освіти у навчальному закладі відбулася визначна подія. За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм 1.10.2016 року Указом № 427 (джерело: http://podii.com.ua/news/prezydent-nagorodyv-poltavskyh-osvityan-pochesnymy-zvannyamy) Президент України присвоїв почесне звання «Заслужений працівник освіти України» директору училища – Мигалю Олександру Миколайовичу.

Педагог за покликанням і одночасно керівник з глибоким сучасним мисленням, ентузіаст і лідер професійно-технічної освіти Полтавщини Олександр Миколайович пройшов шлях від майстра виробничого навчання до керівника вищого професійного аграрного училища. Розквіт навчального закладу, перетворення його з сільського ремісничого училища до одного з кращих у державі осередків з підготовки робітничих кадрів, пов'язаний саме з ім’ям Мигаля О. М. Його творчому почерку притаманні всеперемагаючий оптимізм, високий професіоналізм і компетентність у проблемах професійно-технічної освіти, багатий досвід у роботі з кадрами, майстерність у визначенні раціональних шляхів подолання труднощів у житті училища. А ще, він – відмінник народної освіти УРСР, нагороджений Грамотою Верховної Ради України, Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Почесною грамотою Полтавської обласної ради, делегат ІІ з’їзду працівників освіти України, депутат районної ради чотирьох скликань. Українська спілка ветеранів (воїнів-інтернаціоналістів) нагородила Олександра Миколайовича медаллю «За громадянську мужність». Все це доводить, що Олександр Миколайович Мигаль – мудрий керівник, добрий організатор та авторитетна особистість з активною громадською позицією. 

Колектив навчального закладу щиро вітає Олександра Миколайовича з заслуженою нагородою. Нехай буде невичерпним його талант об’єднувати людей щирих помислів і почуттів, давати мудрі поради які для багатьох молодих педагогів стають життєвим кредо.

Бажаємо міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових звершень заради рідного краю, професійно-технічної освіти, всієї незалежної України!

 
Go to top