JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Menu

     короновирус

      У січні 2020 року Всесвітньою організацією охорони здоров’я оголошено надзвичайний стан в галузі охорони здоров’я міжнародного рівня оскільки захворювання має високий ризик поширення коронавірусної хвороби у 2019 році (COVID-19) в інші країни світу.

      ВООЗ та органи охорони здоров’я в усьому світі вживають заходів щодо стримування спалаху COVID-19.

Детальніше...

      Команда учнів ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» у складі Луценко Діани, Кишкар Тамари, Кузьменко Каріни, Рогожко Аміни під керівництвом практичного психолога Саути Наталії отримала диплом ІІ ступеня за перемогу в категорії «Групові роботи» в Обласному конкурсі соціальних відеороликів «Я обираю свою країну для майбутнього».

Детальніше...

      8 березня — Міжнародний жіночий день — всесвітній день жінок, в який  відзначаються досягнення прекрасної статі у політичній, економічній і соціальній сферах, святкується минуле, сьогодення і майбутнє жінок планети.
     Чому саме 8 березня ? Клара Цеткін і Роза Люксембург вирішили, що цифра 8 найбільш нагадує жіночі форми, тому й прийняли рішення призначити свято на 8 число.

Детальніше...

      Відбувся міжнародний турнір з кікбоксу в Словакії, місто Братислава, де змагався учень ДНЗ "Гадяцьке вище професійне аграрне училище". ВІтаємо Дмитра Коваленка, учня групи №36, який отримав срібну медаль у цьому престижному змаганні.

Детальніше...

      Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносити радість, моральне задоволення та матеріальний достаток - одна з умов відчуття життєвої повноцінності. Вибір навчального закладу, а згодом професії значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини.  Саме тому профорієнтація та професійне консультування  випускників шкіл є важливим напрямком у роботі педагогічного колективу ДНЗ «Гадяцьке вище професійне училище».

Детальніше...

Сторінка 1 із 25

Go to top