JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Menu

imgonline com ua Resize GMAimw8VGs3pC9OXВ ці сонячні, літні, погожі дні, коли земля буяє різноманіттям барв, святкує свій чудовий ювілей шанована  в Гадячі людина, відданий своїй справі педагог - директор Державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійне аграрне училище»   Мигаль Олександр Миколайович!

Доля Олександра Миколайовича мережана нитками любові до своєї родини, добра й щоденної невтомної праці задля процвітання закладу освіти, мудрості й справедливості у ставленні до своїх колег та вихованців, невичерпної сили й енергії у зміцненні матеріально-технічної бази.                 

Разом з літнім розмаїттям барв розквітли і 40 нелегких, але таких творчих, незабутніх, наповнених любов’ю до учнівської молоді, до улюбленої справи, літ педагогічної діяльності, 30 з яких  на посаді директора. 

Педагог за покликанням і одночасно керівник з глибоким сучасним мисленням, ентузіаст і лідер професійно-технічної освіти Полтавщини  Олександр Миколайович пройшов шлях від майстра виробничого навчання до керівника одного з кращих закладів освіти не тільки в області, але й у всій Україні.

За час керівництва закладом освіти  Мигаль Олександр Миколайович утвердив цінності, які стали традицією для послідовників. А особливою гордістю  є близько 33 тисяч висококваліфікованих фахівців, які роблять свій вагомий внесок у розбудову незалежної України.

Колектив працівників та учнів училища пишається своїм керівником, радіє його перемогам, висловлює особливу подяку за високий професіоналізм, відповідальність та доброзичливість, самовідданість та служіння обраній справі, за невтомну, але таку почесну працю!

Вітаємо Мигаля Олександра Миколайовича з ювілеєм!

Щиро зичимо міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, оптимізму. Нехай життя буде яскравим, цікавим і захоплюючим!

За дорученням  колективу працівників та учнів ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище»

методист Мельник Т. М., викладач Рой Н. В.

 Кондитер   Пекар

19 та 25 червня в учнів ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ», які навчаються за професіями  «Кухар. Пекар» (термін навчання 2 роки) та «Кухар. Кондитер» (термін навчання 3 роки), був відповідальний момент  – державна кваліфікаційна атестація. На захисті дипломних робіт майбутні кулінари показали свої знання зі спецпредметів, презентували власноруч приготовані та майстерно оформлені страви та кондитерські вироби, а голова комісії, Унтмоале Л. М., власник мережі магазинів та закладів громадського харчування, відзначила високий рівень підготовки учнів.

Детальніше...

P7223630     P7223628

21 червня 2019 року у Державному навчальному закладі «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» було проведено державну кваліфікаційну атестацію в групах з підготовки за професією «Машиніст крана автомобільного».

Іспит проходив за участі Головного інспектора відділу нагляду у будівництві, котлонагляді на транспорті та зв'язку управління Держпраці у Полтавській області Зелиба Михайла Семеновича.

Голова екзаменаційної комісії, Куць Григорій Іванович, Голова правління ПАТ «Гадяцьке АТП 13377», оцінив отримані знання учнів і при врученні посвідчень «Машиніста крана автомобільного» побажав майбутнім кваліфікованим робітникам наснаги і вагомих

Детальніше...

Ми на форумі професійно- технічної освіти Полтавської області. "Освіта. Професія. Кар'єра"

imgonline com ua Resize 4yBBjR8AptjB imgonline com ua Resize dIyD19hBXVddX

imgonline com ua Resize fjDwy1kr7w8t imgonline com ua Resize UZXZeizZdP14qV

imgonline com ua Resize LnE6xqkmYPJFQ8 imgonline com ua Resize PANnyz09A4Z3

25 травня 2019 року учні та працівники ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» брали участь в щорічному обласному літературно-мистецькому святі «Дивоцвіт Лесиного гаю», присвяченому 170-річчю від дня народження Олени Пчілки. Вони презентували професії та спеціальності з яких ведеться підготовка кваліфікованих фахівців. Кожен присутній мав змогу отримати інформацію щодо вступу та процесу навчання.

Справжньою окрасою свята була виставка кулінарних та кондитерських виробів, які виготовили учні училища, що навчаються за професіями «Кухар. Кондитер. Пекар». Всі бажаючі ласували смаколиками.

Вироби учнів, які опановують професію «Електрогазозварник», що були представлені на виставці, викликали великий інтерес у гостей свята. Присутні зацікавлено роздивлялися експонати та розпитували про процес їхнього виготовлення. 

Виставка залишила позитивні емоції про свято і навчальний заклад. Гості й учасники отримали цікаву інформацію і задоволення.

Викладач М.М. Ілляшенко

3   1

4   2

Сторінка 1 із 16

Go to top