JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Menu

До відома випускників шкіл нинішньго року та випускників минулих років.

У «Гадяцькому вищому професійному аграрному училищі» приймальна комісія для абітурієнтів працює  з 8.00 до 16.00 години у звичайному режимі.

Документи можна подати власноруч або в режимі онлайн Подати заяву

 Довідки за телефонами: (05354)-2-16-69; +38(095)465-56-63

Чекаємо усіх бажаючих за адресою: Полтавська обл., м. Гадяч, вул. Полтавська, 88

З 1-го червня учні закладів профосвіти, для яких неможливо перенести практичне навчання у дистанційний формат, можуть виходити на заняття. Для випускників також зможуть організувати державну кваліфікаційну атестацію. Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки, який був розісланий учора, 25 травня 2020 року. 

Детальніше за посиланням Лист МОН № 1/9-213 від 16.04.20 року

        До 22 червня 2020 року триватиме адаптивний карантин, однак з 25 травня зможуть відкриватись дитячі садки у тих регіонах, які відповідатимуть умовам для послаблення карантину. Також дозволено проведення ЗНО, ДПА у формі ЗНО і вступних випробувань, зокрема ЄВІ та ЄФВВ. Відповідне рішення ухвалив Уряд.

Деталі за посиланням Рішення Уряду 

        З 22 травня Україна буде переходити до адаптивного карантину, який передбачає поетапне пом'якшення карантинних обмежень. Про це заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі програми "Свобода слова" на каналі ICTV.

       "Вже з 22 травня буде розглянуто питання переходу до другого етапу карантину, який включає низку пом'якшень. Ми дозволимо рух міського і приміського наземного транспорту, ми дозволимо проведення спортивних змагань без глядачів, ми також дозволимо роботу готелів, окрім хостелів, але не роботу ресторанів і басейнів у готелях. Також буде надана можливість проведення служб у храмах з розрахунку одна людина на 10 кв. м", - зазначив Прем'єр-міністр.

Детальніше за посиланням Прем'єр-міністр: З 22 травня запрацює громадський транспорт

Шмигаль

репресії

       Щороку у третю неділю травня Україна відзначає День пам'яті жертв політичних репресій. Нині він припав на 17 травня. 

Детальніше...

Сторінка 1 із 28

Go to top