JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Menu

   Представники Гадяцької  міської ради Геннадій Дроботя та Григорій Сафонов разом з учнями училища та заступником директора з виховної роботи Юрієм Бутенком поклали квіти до Меморіальної дошки пам`яті загиблим учасникам АТО, які навчалися в стінах нашого начального закладу. 

   Сказали слова пам`яті , скорботи і гордості та привітали учнів з прийдешнім святом, Днем захисника України.

204   209

 

255  205 

     

       День Захисника України став офіційним державним святом зовсім недавно, лише в 2015-му році. Його дата ніколи не змінюється і відзначається це свято 14 жовтня. Так, саме в один день з Покровою Пресвятої Богородиці. І це не просто так.

      Цей день можна назвати одним з найважливіших свят для нашої країни, його заснували на тлі збройного конфлікту з Росією в Україні. 

     Вперше це свято набуло гасла "Сила нескорених",тому що люди, які захищають кордони і суверенітет України демонструють саме силу нескорених. 

     Напередодні свята відбувся урочистий захід в нашому навчальному закладі, де хвилиною мовчання вшанували пам`ять загилих у збройному конфлікті.

    Присутніх привітав директор училища ,Заслужений працівник освіти України, Мигаль О. М.   

    Яскравими номерами розважили учнів та працівників учасники художньої самодіяльності навчального закладу. 

     Все відбулося  урочисто та в піднесеному настрої.

миг  пісня  

тан1   тан2

 

   З метою виховання у підростаючого покоління почуття гордості за свій народ, любові до історії рідного краю та її видатних особистостей 10 жовтня 2019 року   було проведено І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка.

   Це свято рідного слова, можливість перевірити свої знання і сили, відчути власну причетність до когорти шанувальників творчості Великого Кобзаря.

   18 учнів училища взяли участь у конкурсі. Вони виконали завдання, що сприяли розкриттю мовних знань, практичних навичок, творчих здібностей і дали можливість ще раз звернутися до поетичного спадку Т.Г. Шевченка, піднести престиж української мови й літератури в молодого покоління.

дети  урок

Автори: Рой Н. В.,Зорило Н. М.

          Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Говорять, що професія учителя – від Бога, решта професій - від вчителів.

          Саме в першу неділю жовтня усі навчальні заклади нашої країни відзначають професійне свято –  День працівників освіти. Цей день є для освітян особливим. Це святкове вбрання, аромат квітів, кульки, звучання святкової музики, панування святкового настрою.

            Напередодні Дня працівників освіти 4 жовтня 2019р вітали  освітян із професійним святом і в нашому училищі.  

  Грамотою Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, вагомі успіхи у вихованні робітничих кадрів  та з нагоди відзначення  Дня освіти  нагороджено:  Лабаш С. А.,Рой Н.В., Цимбалісту О. Р.,Бутка О. І.

   Почесною грамотою Гадяцької райдержадміністрації та районної ради за значні заслуги у освітній галузі району, високу професійну майстерність та активну громадську позицію нагороджена: Тютюнник Т.В.

   Подякою Гадяцької райдержадміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю у справі виховання робітничої молоді відзначено :  Шевчука С. Г.

   Почесною грамотою Гадяцької  міської ради та виконавчого комітету міста Гадяча за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм,відданість справі виховання учнівської молоді нагороджений: Кузьменко О. Ф.

   Грамотою Державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» за сумлінну працю у справі виховання робітничої молоді нагороджені: Бакай В. В., Бойко  І. О., Бутенко Г. А ., Грищенко Л. Є., Зорило Н. М.,Лобода О. В.,Саута Н. М.,Чимирис  Н. М., Шевчук І. В.

   Подякою Державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» за сумлінну працю в справі підготовки робітничих кадрів відзначені :  Бєлінська В. А., Рибін Б.С., Калюжний  В. В.

Грамотою  Полтавського ОЦЕВУМу за естетичне виховання учнівської молоді нагороджено : Посенка В. М., Казмерчука  О. П., Ляшенко А. В.

Передсвятковий захід приніс усім багато позитивних емоцій. 

imgonline com ua Resize ZFopapCyzr97kcMb     кузьма

24 вересня 2019р. з нагоди Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня в Україні у ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище», на місцевому стадіоні  «Колос» відбулися Малі Олімпійські Ігри.

Організатори та координатори заходу – керівник фізичного виховання  Боряк Микола Анатолійович і заступник директора з виховної роботи Бутенко Юрій Олександрович.

Боряк 1

 Учасників та всіх присутніх привітав директор, Заслужений працівник освіти України, Мигаль Олександр Миколайович, який наголосив  на важливості здорового способу життя, закликав виховувати в собі почуття патріотизму та активно займатися спортом.

Мыгаль

 На захід був запрошений почесний гість, жива легенда, Майстер спорту міжнародного класу, рекордсмен «Книги Гінеса», 4 - разовий чемпіон Європи, 8 – разовий чемпіон світу з гирьового спорту, суддя Національної категорії  Брикін Микола Михайлович.

Брыкин

В рамках змагань  проведено забіг на 100 метрів у юнаків та дівчат, стрибки у довжину, естафету чотири по 100 метрів, забіг на 500 метрів у дівчат та 1000 метрів у юнаків, змагання з міні футболу у юнаків та  з волейболу у дівчат.

500 д 1000 х              прыг прыг1                                                      эст  вол1                              фут

Урізноманітнили свято спортивним танцем з  елементами  акробатики учасники художньої самодіяльності навчального закладу.

  тан3  тан 2 

Групи підтримки підготували цікаві спортивні речівки для учасників.

речь

За результатами  змагань в кожній категорії переможці Олімпійських ігор нагороджені дипломами, а групи підтримки за кращу речівку– солодкими призами.

наг2 наг3 наг 1

  

Захід пройшов цікаво, змістовно, подарував багато позитивних емоцій, як організаторам, так і учасникам та вболівальникам.

                                                                                                                                                      Старший викладач Боряк М. А.

Сторінка 1 із 18

Go to top