JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Menu

imgonline com ua Resize JEaS6NLgvL3etМайбутнє знаходиться в руках юних дослідників, які сприймають світ крізь призму необмежених можливостей. Немає жодних перешкод, які б встояли перед справжнім бажанням досягти найвищих вершин та дізнатися таємниці цілого світу. Кожен учень протягом усього життя здобуває величезну кількість знань, що стають успішним трампліном у доросле життя. Завдяки олімпіадам учні можуть перевірити їх рівень та одержати нагороди.

Педагог – людина, яка не стоїть осторонь нестримного дитячого прагнення до пізнання нового та активно підтримує своїх вихованців у будь-яких починаннях. Щоденна праця старшого наставника є неоціненним внеском у розвиток молодого покоління України.

Педагогічні працівники та учні ДНЗ ‟Гадяцьке ВПАУ” не є виключенням і тому стали активними учасниками проекту ‟Всеосвіта”, в ході реалізації якого було організовано 25 цікавих предметних олімпіад. Члени методичної комісії предметів природничо-математичного циклу (Тютюнник М.Б., Саута Н.М., Григорович В.П., Кириченко Н.М., Липівець Н.В.), на чолі із головою комісії Бондаренко Тетяною Анатоліївною та заступником директора з навчальної роботи Тютюнник Тетяною Василівною, підтримали жагу своїх учнів до пізнання різноманітних наук, підготували їх до інтелектуальних змагань та допомогли взяти участь у Всеукраїнській дистанційній олімпіаді ‟Всеосвіта. Зима – 2018-2019”. Метою олімпіади є виявлення та розвиток творчих здібностей учнів, створення умов для підтримки та стимулювання здібних дітей, їх бажання здобувати якісну освіту. 53 учні училища зацікавилися олімпіадою і виявили бажання взяти в ній участь з 6 предметів: фізика, математика, хімія, біологія, інформатика, географія. Частина з них проявили високу активність і стали учасниками олімпіад з кількох предметів.

imgonline com ua Resize aAIRrIYOd9ty

Завдання підібрані таким чином, щоб вони були доступні учням усіх навчальних закладів освіти, згідно з чинними програмами Міністерства освіти і науки України. Діти мали можливість виконувати завдання у форматі онлайн і офлайн. Перевірка відбувалася автоматично, після внесення відповідей.

Найкращі результати показали: Саєнко Надія (гр.№29), Пирогов Іван (гр.№14), Росенко Дмитро (гр.№24), Дорошенко Карина (гр.№39), Наздрачова Валерія (гр.№29), Горбач Павло (гр.№15), Семиволос Тетяна (гр.№29), Глухота Тетяна (гр.№19), Яковенко Сергій (гр.№24), Метелиця Інна (гр.№39), Нижник Мирослава (гр.№39), Білоцерківець Євгеній (гр.№35), Кишкар Тамара (гр.№19), Цимбалістий Павло (гр.№25) та багато інших учнів.

 

imgonline com ua Resize YITDYixEi7kWLqfT imgonline com ua Resize YNS4MHkOmq imgonline com ua Resize vqO2YcXshZ

 

 imgonline com ua Resize ioUeR4P5uD1Zv  imgonline com ua Resize C8RnhpmjJb5 imgonline com ua Resize 4rELfeoDkfnlX7d

 

Фізика – взяли участь 22 учні, із них І місце – 5, ІІ місце – 4, ІІІ місце – 4. Хімія – взяли участь 17 учнів, із них І місце – 2, ІІ місце – 3, ІІІ місце – 7. Математика – взяли участь 25 учні, із них І місце – 3, ІІ місце – 4, ІІІ місце – 7. Біологія – взяли участь 12 учнів, із них І місце – 2, ІІ місце – 3, ІІІ місце – 3. Інформатика – взяли участь 17 учні, із них І місце – 4, ІІ місце – 2, ІІІ місце – 7. Географія – взяли участь 4 учні, із них І місце – 2, ІІ місце – 1, ІІІ місце – 1.

Після підведення підсумків на урочистій лінійці училища усім викладачам та учням були вручені ексклюзивні Свідоцтва, Подяки та Дипломи або Сертифікати учасника, батькам учнів – Подяки, оформлені яскраво та професійно і розроблені під окремий навчальний предмет. Текст кожного нагородного документа вказаний двома мовами – українською та англійською відповідно до європейських стандартів. Вони стали гордістю викладачів та доказом того, що кожна витрачена ними хвилинка на підготовку учнів не була марною.

 imgonline com ua Resize 5rtCEtKM1aNArMYA  imgonline com ua Resize 7ZKsdyYi2W
 imgonline com ua Resize m9c9khGztw  imgonline com ua Resize NlV4IzvHXktyCb5

Приємною оцінкою діяльності колективу та адміністрації став надісланий на електронну адресу училища від організаторів проекту ‟Всеосвіта” ексклюзивний ‟Лист-подяка” директору училища Мигалю О.М., у якому висловлено вдячність за високий професіоналізм та ініціативність викладачів, активну участь і внесок навчального закладу в якісну підготовку учасників до олімпіади та інтелектуальний розвиток України.

Вітаємо усіх переможців із їх вагомими здобутками і бажаємо нових злетів!!!

Бондаренко Т.А. - викладач

Go to top