JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад

"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Menu
1 2
3 4

З 22 лютого по 26 лютого 2016 року у ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» було проведено ряд заходів у рамках тижня предметів з професій «Монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій», «Електрогазозварник», «Муляр».

 

Учні, які навчаються за цими спеціальностями, організували виставку стінгазет, взяли участь у проведенні конкурсу «Кращий за професією», де вони продемонстрували свою професійну майстерність.

Перемогу у конкурсі   «Кращий за професією» здобув Пилипенко О.- гр№25;

друге місце виборов Теряник В. – гр№2 ; трете місце відвоював Колядич Є. – гр.№2 .

5Під час проведення конкурсу учні отримали масу задоволень від участі у змаганні, побачили і порівняли власні досягнення з роботами інших учасників, змогли проаналізувати свої недоліки, які виявилися під час конкурсу.

Впродовж тижня учні мали змогу дивитися відео, де було продемонстровано різні новітні технології в зварювальному виробництві: підводне зварювання, термітна зварка залізничних рейок, унікальна технологія зварювання тертям, аргонове зварювання та ін.

Під час підведення підсумків тижня предметів з професій «Монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій», «Електрогазозварник», «Муляр» на урочистій лінійці кращим учням було вручені нагороди і подарунки.

Go to top