JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад

"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Menu
DSC 0090 DSC 0092

З 29 лютого по 04 березня 2016 року у ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» було проведено ряд цікавих заходів у рамках тижня предметів з професій «Оператор комп’ютерного набору», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

 

Кожен день тижня мав свою тематику:

  • понеділок - «День історії професій»;
  • вівторок - «Будьмо знайомі»;
  • середа - «Комп’ютер у нашому житті»;
  • четвер – «Новий підхід до бізнесу»;
  • п’ятниця – «Бухгалтер – це не тільки цифри».

Протягом «Дня історії професій» учні мали можливість поринути в минуле та дізнатись цікаві факти з історії розвитку професії.

Другий день пройшов під гаслом: «Будьмо знайомі!».  Протягом дня можна було переглянути виставку творчих напрацювань учнів. Проведено конкурс відео кліпів та презентацій на тему: «Моя професія».

Тема наступного дня – «Комп’ютер у нашому житті». Учні мали можливість розв’язувати кросворди та ребуси на відповідну тематику. Також було проведено виховний захід: «Суд над Інтернетом. Інтернет: добро чи зло?». Захід проходив у формі рольової гри, де «суддя», «прокурор», «адвокат» заслухали «свідків обвинувачення та захисту» мережі Інтернет. Учнірозповідали та активно обговорювали переваги та недоліки Інтернету, захищали свою позицію «за» чи «проти» розвитку глобальної комп’ютерної мережі.

DSC 0107 DSC 0116

03 березня 2016 року усі присутні мали можливість поглянути на поняття бізнесу по-новому. У фойє училища було організовано перегляд відеороликів «100 ідей для бізнесу», надано поради із створення та успішного ведення малого бізнесу в Україні.

Учасники з великим задоволенням брали участь у проведенні усіх заходів, доводячи таким чином не випадковість обраної професії.

 

Go to top