JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад

"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Menu
DSC 0962 DSC 0927

Гарно володіти рідною мовою, берегти її і збагачувати, передавати нащадкам – обов’язок кожного українця, оскільки мова народу – то його душа. Без знання української мови ми зникнемо як нація, як народ. Але володіння іноземною мовою – це великі перспективи в майбутньому. Є чудові вислови, які підтверджують важливість вивчення іноземних мов: «Нова мова – новий світ», «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина».

 

Англійська мова – це мова міжнародного спілкування. Нею говорять близько 1 500 000 000 людей. Тому вивчення саме цієї мови є актуальним на сьогодні. Англійська мова є найкращим інструментом для комунікації та інтелектуального розвитку. Вона суттєво підвищує можливості самореалізації в житті та дозволяє навчатися і працювати будь–де у світі.

Відомо, що 2016 рік указом президента Петра Порошенка оголошений Роком англійської мови в Україні, а також є роком вшанування пам’яті Вільяма Шекспіра, видатного англійського драматурга і поета.

У ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» тривав Тиждень англійської мови, який розпочався урочистою лінійкою. В рамках тижня проводилися заходи, які були спрямовані на заохочення учнівської молоді до вивчення іноземної мови, підвищення рівня володіння нею, збагачення духовного світу особистості та усвідомлення потреби удосконалення мови для професійного зростання.

До плану Тижня англійської мови були включені такі заходи:

  • конкурс на кращу тематичну стіннівку;
  • конкурс на кращу англомовну «валентинку» до Дня закоханих;
  • конкурс на кращий буклет «Цікава англійська»;
  • парад англійських пісень;
  • віртуальна подорож «Сторінками історії та географії Великобританії та США»;
  • перегляд учнівських презентацій.

У Тижні брала участь велика кількість учнів, які виконували різноманітні завдання, що відповідали рівню їх підготовки. Тиждень англійської мови пройшов насичено і цікаво. Піднесений настрій, мовна атмосфера створювались за допомогою музики, англійських висловів, що розміщувалися в аудиторіях та коридорах училища, барвисто оформлених стіннівок, а також перегляду відеофільмів англійською мовою.

Тиждень англійської мови завершився урочистим закриттям і нагородженням переможців

DSC 0478 DSC 0486
Go to top