JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

Державний навчальний заклад
"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Menu

«Якщо ти говориш з людиною тією мовою,

котру вона розуміє, ти розмовляєш з її інтелектом.

Якщо ж ти говориш з людиною її рідною мовою,

ти розмовляєш з її серцем».

(Нельсон Мандела)

04 квітня 2019 року на базі ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» було проведено засідання обласної секції викладачів іноземної мови і зарубіжної літератури закладів професійної (професійно-технічної) освіти за темою «Оновлення змісту, форм і методів навчання іноземної мови у ЗП(ПТ)О». 

 imgonline com ua Resize Q7iXrlIo4Z imgonline com ua Resize 78M54UtDMFIJ8J 

Семінар розпочався вітальним словом директора ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» Мигаля О. М. та в.о. директора НМЦ ПТО у Полтавській області Короп Т. С. З планом роботи секції ознайомила Булочнікова О. О., методист НМЦ ПТО у Полтавській області та побажала присутнім творчої наснаги і активної співпраці.

В сучасних умовах розвитку світового співтовариства на перший план виходить високий рівень професійної підготовки підростаючого покоління, оскільки становище країни на світовому ринку залежить від професіоналізму його учасників. У зв’язку з цим, процес навчання має бути зорієнтованим на майбутню діяльність учнів в умовах інтеграції, в умовах міжкультурної комунікації.

Проблема поєднання англійської мови з іншими дисциплінами  у професійно-технічних  навчальних закладах стає досить актуальною.

 imgonline com ua Resize 7n8ilQbo7c0KY imgonline com ua Resize 52C8TWbLbad 

Викладачі ДНЗ «Гадяцьке ВПАУ» Зорило Н. М. та Різніченко А. М. презентували  досвід роботи: «Шляхи розвитку світогляду та професійної мотивації на уроках іноземної мови. Англійська мова – навчальний предмет чи виробнича необхідність?».  Викладачі поділилися власним педагогічним досвідом у вигляді творчого звіту, де продемонстрували фрагменти виховних заходів та уроків, які сприяли розширенню кругозору учнів та підвищили їх інтелектуальний рівень за рахунок знайомства з культурою англомовних країн, формували лінгвокраїнознавчу компетенцію, сприяли естетичному вихованню учнів та пробуджували інтерес до вивчення англійської мови як виробничої необхідності.

 imgonline com ua Resize 08yxLpFPmUQu1mo imgonline com ua Resize 2IoaQODUmty  imgonline com ua Resize 9hLVyWkqbLwO4o 

Цікавим і змістовним був виступ Данченко С. А., вчителя спеціалізованої ЗОШ №3 з поглибленим вивченням іноземної мови «Участь учнів старших класів у міжнародних програмах та конкурсах».  Також ділилися своїм професійним досвідом використання різноманітних форм і методів роботи з метою посилення мотивації до вивчення іноземної мови під час уроків та виховних заходів викладачі:  МЦ ППЗЗВ м. Хорол Кушнір Л. Г.,  ВПУ №7  Несен Н. М.,  РЦ ПТО №1 Шишова Н. С. м. Кременчук.

 imgonline com ua Resize FmEsqNiz13RnlicP imgonline com ua Resize jqLZjlpOzKd 

Зібрання колег-однодумців відбулося в доброзичливій і невимушеній атмосфері. Плідна співпраця надихнула всіх присутніх на нові  професійні звершення та розвиток творчого  потенціалу.

Викладачі Зорило Н. М. та Різніченко А. М.

 imgonline com ua Resize Cs5yyIq5sY8bg1ku imgonline com ua Resize HvNhBbNkJj  imgonline com ua Resize j7Iqxj85otaS 
 imgonline com ua Resize JAmTcxj6YuXS  imgonline com ua Resize LhqtbtBfPIy  imgonline com ua Resize nnqYq2p9UU
 imgonline com ua Resize nPRPecCXv4JM  imgonline com ua Resize PIyg8ICxdm  imgonline com ua Resize xs1xHWP9OCZ3IcjL
Go to top