JSN Solid - шаблон joomla Продвижение

 

Державний навчальний заклад

"Гадяцьке вище професійне аграрне училище"

Menu

З 14 по 16  березня 2019 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2019». Організовує та проводить захід Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

 imgonline com ua Resize qOohGgAIaZWSJNb imgonline com ua Resize EeidSfETCEf 

Під час головної події освітньої галузі презентували свою діяльність  педагогічні працівники нашого закладу освіти. Викладач Цимбаліста О. Р. поділилася досвідом роботи з використання навчального сайту викладача при підготовці кваліфікованих робітників за професією «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних». А методист  Мельник Т.  М.  окреслила стратегію організації «змішаного навчання» на основі навчального сайту викладача, його  переваги та недоліки. До обговорення долучилися  в. о. директора НМЦ ПТО у Полтавській області Короп Тетяна Сергіївна, методисти НМЦ ПТО у Полтавській області Ярина Олена Юріївна, Дмитренко Тетяна Володимирівна, педагогічні працівники Решетилівського професійного ліцею ім. Боровенського, Решетилівського художнього ліцею, Гадяцького аграрного училища, освітяни Тернопільщини, Сумщини, Київщини.

 imgonline com ua Resize HMboYb6HYe imgonline com ua Resize vtE4Z2lgaAEfx 

Протягом трьох днів педагогічні працівники ЗП(ПТ)О Полтавщини відвідали науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, відкриті уроки, експертні дискусії, педагогічні коучинги, дискусійні панелі.

imgonline com ua Resize zHhS5SYfC4

Із впевненістю можна сказати, що цього року виставка вкотре підтвердила статус найбільшої освітньої платформи для обміну досвідом між навчальними закладами та педагогами.

Методисти Мельник Т. М., Бойко І. О.

 

imgonline com ua Resize DO636PiLU2TyCN

22.02.2019 р. у групі №17 майстром виробничого навчання Мерефою О.М. було проведено урок з теми: “ Приготування січеної та котлетної маси і напівфабрикатів з неї”.

Метою уроку було навчити учнів готувати котлетну та січену масу з м’яса, дотримуючись при цьому правил з охорони праці, санітарних норм та вимог, виховати культуру виробничої діяльності, сумлінності, відповідальності за результатами своєї роботи.

На уроці учні навчилися готувати січену та котлетну масу, напівфабрикатів з неї, користуючись технологічними картками, відповідним інструментом та обладнанням.

Свою роботу учні презентували під час проведення заключного інструктажу.

                                         Мерефа О.М. - майстер виробничого навчання

 imgonline com ua Resize 1rmiaomwqnkp  imgonline com ua Resize Q4XtYkkr0KaNB4r
 imgonline com ua Resize UkFTbJwZXd0Dp  imgonline com ua Resize Bzwadxmb9Ck
 imgonline com ua Resize gfs1LkaLz26LLbPB  imgonline com ua Resize hOqXPyg3nm1U0a

 

514.02.2019 року в рамках проведення тижня професій  «Кухар», «Кондитер», «Пекар»  та спеціальності «Харчові технології» викладачем спецдисциплін Ю. І. Політько був проведений відкритий урок з предмету «Устаткування підприємств харчування» за професією «Кухар» на тему: «Машини та механізми для розрихлювання м’яса».

Викладач мала мету навчити учнів:imgonline com ua Resize p4xxtu70w7aDZ7

- шукати зв'язок між новими та набутими знаннями;

- приймати альтернативні рішення, робити відкриття;

- доводити свої власні ідеї та думки за допомогою різноманітних засобів;

- розвивати світогляд, логічне мислення, зв’язне мовлення;

- формувати критичне мислення;

- виявляти та реалізовувати індивідуальні можливості.

Провідною  ідеєю реалізації поставленої мети було проведення уроку, який був творчим початком діяльності викладача і учнів, що приводить в рух мислення, почуття, уяву, самостійну активність і підвищував сприйняття навчального матеріалу.

 imgonline com ua Resize 4ejs0QxbzR33xHA  imgonline com ua Resize ARSS20mLIPjQkAAs imgonline com ua Resize xEQq3FObZl 

Важливим етапом у підготовці до уроку була дослідницька робота учнів, що полягала у пошуку цікавої інформації про альтернативні пристрої для розрихлювання м’яса, що можуть замінити дороговартісне та габаритне устаткування. Свою роботу вони успішно презентували під час уроку.

imgonline com ua Resize 4Jxy7CpzvK4IZL

Урок пройшов цікаво, жваво, за активної участі як учнів групи № 17, так і викладача. Важливим є те, що була досягнута основна мета уроку – переконати молодь в актуальності обраної професії.

 Політько Ю.І. - викладач

imgonline com ua Resize Q9D4lRIpep

9 січня 2019 року пройшов другий день педагогічних читань у Державному навчальному закладі «Гадяцьке вище професійне аграрне училище».
Виступили майстри виробничого навчання Теркун В.В. та Мерефа О.М., практичний психолог Саута Н.М., викладач спецпредметів Політько Ю.І., методист Бойко І.О. Доповіді стосувалися методики проведення сучасного уроку виробничого навчання, особливостей молекулярної кухні, психологічних аспектів булінгу, запровадження педагогічних інновацій у освітній процес, ефективної організації web-простору викладача.
Презентовані матеріали були змістовними, актуальними та корисними для освітянської спільноти.
Бажаємо всім учасникам педагогічних читань натхнення та професійного зростання!

imgonline com ua Resize 1h8y0LRceI     imgonline com ua Resize 9jjYacWbVUu     imgonline com ua Resize 19DwXaoMnd

imgonline com ua Resize MXyW7WOmAGNCgpG     imgonline com ua Resize ULNIpL2FCIR

imgonline com ua Resize KCRghEotIEBje

4 січня 2019 року відповідно до плану методичної роботи на 2018-2019 н.р. у Державному навчальному закладі «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» пройшов перший день традиційних педагогічних читань, під час яких виступили Дмитерко М.О., Шиян А.В., Оксьом Б.Ф., Жуківець І.Ю. та Бондаренко М.В. Педпрацівники поділилися з колективом власними ідеями та результатами досліджень, пов’язаних з протидією булінгу, вихованням патріотизму, формуванням культури водіння, проблемою фрагментарного мислення. Захід пройшов змістовно та продуктивно.

imgonline com ua Resize 1g5mERDX4CH          imgonline com ua Resize f853L5aTs0GpE          imgonline com ua Resize KWTn2VjRQ7JNO          imgonline com ua Resize zzsnm3z9fPp0rTX

imgonline com ua Resize Y0Ab5Dw6P2L6LJnR

Сторінка 1 із 5

Go to top