JSN Solid - шаблон joomla Продвижение
Menu
DSC 0035 DSC 0120

Вміння та навички, що отримує випускник по закінченню терміну навчання

Виконувати монтажні роботи середньої складності під час складання конструкцій будівель і споруд із окремих елементів і укрупнених блоків. Виконувати  ручне дугове, газове, автоматичне і механізоване дугове зварювання в захисних газах і під шаром флюсу простих  деталей і  вузлів  зі сталей другої групи зварюваності, наприклад  Ст5; СТ5Г (пс, сп) ); 30; 35;  12Х2Н4А; 20ХН3А ; 30Л; 35Л ), кольорових металів і сплавів;  середньої складності деталей, вузлів, трубопроводів зі сталей першої групи зварюваності, наприклад: Ст. 1  – Ст. 4(кп, пс, сп)  08-25 15К, 20 К і трубопроводів  у всіх положеннях, крім стельового.

Детальніше...

1 2

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання

Виготовляти та порціонувати напівфабрикати з риби, яловичини, свинини, баранини. Здійснювати підготовку риби осетрових порід до теплової обробки. Готувати птицю для варіння та смаження. Готувати страви та кулінарні вироби масового попиту із застосуванням різних способів теплової кулінарної обробки.

Детальніше...

DSC 0048 DSC 0077

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання

Ремонтувати, складати і регулювати вузли та агрегати середньої складності сільськогосподарських машин, комбайнів і тракторів із заміною окремих частин і деталей; складати прості і середньої складності сільськогосподарські машини, комбайни і трактори на колісному ходу і здавати їх в експлуатацію відповідно до технічних умов; ремонтувати, виконувати технічне обслуговування, налагоджувати і регулювати прості машини та устаткування тваринницьких ферм і комплексів

Детальніше...

DSC 0070 DSC 0041

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання

Виконувати монтажні роботи середньої складності під час складання конструкцій будівель і споруд із окремих елементів і укрупнених блоків.Виконувати  ручне дугове, газове, автоматичне і механізоване дугове зварювання в захисних газах і під шаром флюсу простих  деталей і  вузлів  зі сталей другої групи зварюваності

Детальніше...

DSC 0050 DSC 0052

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання

Виконувати розбирання, ремонт і складання автомобілів (у тому числі дизельних, інжекторних, газобалонних і спеціальних вантажних), автобусів, імпортних легкових автомобілів, вантажних пікапів і мікроавтобусів; розбирати та проводити дефектування деталей, складових вузлів, агрегатів, систем; розбирати, ремонтувати і складати складні агрегати, вузли, складові одиниці й прилади, замінювати їх при технічному обслуговуванні і ремонті; перевіряти, регулювати і випробовувати складні вузли, агрегати і системи автомобілів; виконувати на стендах випробування та технічне обслуговування механізмів, систем, вузлів і агрегатів автомобілів; запобігати, виявляти і усувати дефекти, несправності в процесі регулювання та випробування вузлів, агрегатів, систем, складових одиниць і приладів; відбраковувати деталі після розбирання та миття; виконувати слюсарну обробку деталей за 7-10 квалітетами із застосуванням складного універсального обладнання; виконувати статичне та динамічне балансування деталей і складових одиниць складної конфігурації, складати і вести відповідні дефектувальні відомості.

Детальніше...

Сторінка 1 із 3

Go to top