JSN Solid - шаблон joomla Продвижение
Menu

11 1

МИГАЛЬ

Олександр Миколайович

Освіта вища, закінчив Полтавський сільськогосподарський інститут у 1986 році. Працював майстром виробничого навчання, заступником директора з навчально-виробничої роботи. З квітня 1989 року по даний час - директор навчального закладу.

Мигаль О.М. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання "викладач-методист".
За період перебування його на посаді повністю оновлено навчальний план та програму підготовки кваліфікованих працівників з урахуванням сучасного попиту ринку праці Полтавщини, модернізовано навчально–виробничу базу.

За сумлінну працю та досягнуті успіхи в роботі нагороджений: Почесним знаком „Відмінник освіти України”, Почесною грамотою Верховної Ради України „За заслуги перед українським народом”, грамотами Упаравління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації. Неодноразово обирався депутатом районної ради, був делегатом ІІ з’їзду працівників освіти України.

Принциповий, вимогливий до себе і підлеглих, професійно грамотний. Має високі організаторські здібності, авторитет в учнівсько-педагогічному колективі та серед населення району.

imgonline com ua Resize 7fDlTIyHS2yQ0

БУТЕНКО

Юрій Олександрович

Освіта вища. Закінчив Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка в 2010 р. та одержав спеціальність за дипломом: вчитель фізичної культури та валеології.

Працював на посаді начальника відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Неодноразово нагороджений подяками районної ради та районної адміністрації.

За спеціальністю тренера з видів спорту та вчителя фізичної культури працював 8 років.

 З 03.09.2018 – заступник директора з виховної роботи ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище».

13 1БОНДАРЕНКО

Віталій Миколайович

Має вищу освіту, закінчив Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г.Короленка у 1991 році й одержав спеціальність за дипломом: вчитель фізики та математики. Стаж педагогічної роботи у навчальному закладі 24 роки. 

Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «викладач-методист».
За сумлінну працю, досягнуті високі успіхи в роботі має численні подяки і грамоти різного рівня, зокрема: Почесний знак „Відмінник освіти України”, Почесну грамоту Міністерства освіти і науки України, грамоти та подяки Управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.
Віталій Миколайович має власні друковані роботи:

1. Методична розробка уроку: «Механічний зміст похідної. Похідна у фізиці і техніці» - Журнал "Математика в школі", №7, 2004р.
2. Стаття і методична розробка сценарію гри: "Інтеграція знань учнів у позакласній роботі. Гра " Сильна ланка". - Газета "Математика" №2, січень 2005р.
3. Стаття "Деякі аспекти реалізації особистісно-орієнтованого навчання математики через міжпредметні зв’язки". - Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції "Особистісно-орієнтоване навчання математики: сьогодення і перспективи", м. Полтава, 9-10 грудня 2003 р.
4. Стаття "Прикладна спрямованість уроків фізики в системі навчання в ПТУ". - Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції, м.Львів, 11-14 травня 1994 р.
5. Стаття «Професійна орієнтація» - Посібник «Підвищення ефективності виховного процесу…»,м. Полтава, 2006р.

articlesТютюнник

Тетяна Василівна

Має вищу освіту, закінчила Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка у 1987 р.

Стаж педагогічної роботи в ДНЗ "Гадяцьке вище професійне аграрне училище" 20 років. Працювала на посаді викладача інформатики та інформаційних технологій.

З 1 вересня 2010 р. - методист. З 1 липня 2011 р. - заступник директрора з навчальної роботи. 

Має кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" та педагогічне звання "викладач-методист".

За сумлінну працю та досягнуті успіхи в роботі має численні подяки та грамоти навчального закладу та Головного управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

66 1Мельник

Тетяна Миколаївна

Освіта вища, закінчила Белгородский університет споживчої кооперації та Університет менеджменту освіти при НАПН України. Стаж педагогічної роботи у навчальному закладі 14 років. Працювала на посаді викладача економічних дисциплін та інформаційних технолгій. Має вищу кваліфікаційну категорію і педагогічне звання "викладач-методист". З 1.09.11 - методист. Нагороджена грамотами училища, обласного управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації , має численні подяки.

 

Go to top